Durų detektyvas

Detektyvo preamublė

Taigi kas esate aktyvūs bendrijos dalyviai būtinai turėjote suprasti, jog 6 name vykdomas durų keitimo projektas (apie tai rašiau svarbiausiuose darbuose).

Aktyviausias pastaruoju metu geras žmogus Mindaugas ėmėsi to projekto (primenu, kad šis kaimynas ko ėmęsis viską išsprendžia iki galo, pvz.: balkonų stiklinimas). Taigi visi lengvai atsipūtę galėjo nieko  per daug neveikdami laukti kol viskas bus sutvarkyta, o jiems tereiks susimokėti…

Tarp visų lengvai atsipūtusių atsirado žmonių, kuriems papildomos neplanuotos išlaidos “Kalėdiniu periodu” yra itin skausmingos. Tad vieni iš šių aktyviai ėmė reikšti nepasitenkinimą piktu tonu į formą, sakydami kad nemokės už tai ką kiti prigalvojo. Tikriausiai būtų ir nepasirašę ant anketos, kuriai parašus aukščiau minėtasis Mindaugas, jei jis jas būtų jiems nunešęs. O bet tačiau parašų užteko ir be prieštaraujančių žmonių.

Buvo ir tokių žmonių, kurie neplanuotoms išlaidoms nepasitenkinimą reiškė kitais būdais. T.y. pamatę sąmatą nutarė išsiaiškinti ar tikrai tai pats geriausias pasiūlymas. Ne paslaptis, jog tas aktyvusis kaimynas yra Egidijus. Taigi, sumanė, Egidijus, patikrinti ar tikrai tos durys turi tiek kainuoti? Nuo čia ir prasideda visas detektyvas.

Durų detektyvas

Egidijus paskambino į UAB “Plieninis skydas” ir gavo iš jų štai tokį pasiūlymą. Tuo tarpu Mindaugo gautas pasiūlymas iš tų pačių tiekėjų toms pačioms durims yra štai toks. Akį rėžia gan nemažas 1830 LTL (!!!) skirtumas. Įdėmiau panagrinėjus tuos du pasiūlymus galime pamatyti, jog jie nėra identiški. Visus skirtumus pasistengiau suprantamai aprašyti čia.

Tada Egidijus paprašė UAB “Plieninis skydas” atsiųsti pasiūlymą be jokių nuolaidų. Gavo štai šį pasiūlymą. Ir tada padarė dar tokią analizę. Kur iš principo kainų skirtumas yra: 830 LTL.

Paklausėme Mindaugo ką jis apie tai manąs. Mindaugas pasiskambino į UAB “Plieninis skydas” ir bandė išsiaiškinti kuo Egidijus geresnis ir kodėl jam pasiūlymai siunčiami pigesni. Buvo gautas atsakymas, jog Egidijui pasiūlymas buvo siųstas neįvertinant konkrečios erdvės kur durys stovės, kitaip (prasčiau) dažytas karkasas, paprasta spyna, be papildomo sutvirtinimo, mūsų durys yra visiškas ne standartas, dėl to reikia daug dalykų gaminti atskirai ir pan.

Egidijaus toks atsakymas netenkina. Antrajame pasiūlyme, kuriame jis prašė skydo sudėti viską kas geriausia, kaina vis tiek žymiai mažesnė, nei pasiūlyme, siųstame Mindaugui. Tada Egidijus paėmė tą pačią formą, kurią gavo Mindaugas, ištrynė kainas ir nusiuntė tai pačiai durų įmonei, kad surašytų kainas. Gautas buvo atsakymas: 4300 LTL. Įtaręs baisių visokių dalykų klausimą mūsų detektyvas eskalavo UAB “Plieninis Skydas” vadovybei.

Atomazga

O vadovybė Egidijui atsakė štai ką: ogi neaišku ką. Bet už tai davė 200 litų nuolaidą!! Taigi, durys dabar kainuos 4100 LTL.

Moralas

Net nežinau koks tas moralas… Parašykite komentaruose jūs.

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Durų detektyvas

 1. Andrius says:

  Pasidarė įdomu, todėl pasigilinau – pasiūlymuose skirtingos durys, kurių negalima lyginti.

  • Skirmantas says:

   Oi čia jau sena istorija. Aš jau nebeatsimenu jos detalių.

   Beje, kitame name įdėjome identiškai atrodančias duris, bet aš užsakinėjau iš ten belekokios firmos. Kainavo kažkiek pigiau, bet daugiau iš panašių firmų neužsakinėsiu, nes darbų neužbaigė, kai kurias smulkmenas padarė nekokybiškai (gerai, kad tik smulkmenas). Bet teko nemažai man dėl tų durų pačiam vargti.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.