Plytelės? Kada? Kodėl?

Šiuo metu vyksta balsavimas dėl plytelių formos bei spalvos. O tuo tarpu visas šitas plytelių reikalas ėmė želti visokiais klausimais ir abejonėmis. Tam kad diskusiją paversti kiek galima konstruktyvesne nutariau uždėti tokį tašką ar brūgšnį, savotišką DUK‘ą (dažniausiai užduodami klausimai):

Iš kokių lėšų buvo nutarta klijuoti pirmojo aukšto aikšteles plytelėmis?

Bendra plytelių klijavimo suma bus iki 6500Lt abiems namams, iš kurių 4000Lt bus padengti (20)žmonių skyrusių 2% labdarą bendrijai, o likusieji 2500Lt bus padalinti abejų namų gyventojams, išskyrus tuos kurie paaukojo savo 2%, t.y grubiai apie 115 butams,  taigi išlaidos vienam butui nebus didesnes nei 20Lt

Kodėl reikia skubėti ir negalime palaukti pavasario?

Šiuo metu galioja visokios Kalėdinės akcijos plytelėms. Jeigu jomis nepasinaudosime – pavasarį gali tekti pirkti jas brangiau.

Dėl pavasario ir žiemos kainų: vieni rangovai sako galėtų plyteles išklijuoti pavasari pigiau, kita sako kad kaip tik kainos pavasari sukyla dėl padidėjusios paklausos, dar treti sako kad plytelių klijams skirtumo nėra, jie ir prie 0 ir prie + 15 vis tiek gerai sustingsta

Ar dėl šalčių gali kristi padaryto darbo kokybė?

Ne. Nes pas mus nėra šalčių. T.y. ten kur jos bus klijuojamos patalpos yra šildomos. Be to darbui yra suteikiama garantija .

Kodėl negalime atidėti šio projekto? Juk dabar už duris bus rinkliava, o čia ir už plyteles…

Todėl, kad padarytas įdirbis. Projektą vykdantys žmonės negauna už tai jokio atlygio, tad skiria tam savo laisvalaikį. Pavasarį, jo gali ir nebelikti.

Kodėl nebuvo organizuotas konkursas dėl rangovo? Kodėl vienas valdybos narys nedalyvavo priimant sprendimus?

Rangovui konkursas vyksta dabar. Buvo atrinktas vienas, kuriam patvirtinti pradžiai buvo paskelbta internetinė anketa. Dar nevėlu ją užpildyti. Jei norite sužinoti ką siūlo kiti rangovai – paklauskite jų. Žmonės, t.y. tų pačių, mūsų bendrijos namų gyventojai, kurie “vykdė konkursą” atrinko būtent šį tiekėją. Prieš skleisdami naują sąmokslo teoriją – būtinai pasidomėkite aplinkybėmis ir faktais.

Sprendimui priimti gali dalyvauti visi bendrijos nariai.

Ką daryti, jei nenoriu paklusti daugumos nuomonei ir jei nenoriu prisidėti prie rinkliavos?

Dabar yra Kalėdų, t.y. stebuklų metas. Jei labai zirsite į forumą, grasinsite teisininkais bei teismais ir kitaip boikotuosite projektą, tai gali būti, kad atsiras bendrijoje žmonių, kurie bus pasiryžę padengti jūsų rinkliavos dalį.

Ką daryti, jei turiu klausimų, kurie čia neatsakyti arba noriu pakomentuoti kurį nors iš jau esamų?

Rašykite tai į forumą. Arba čia žemiau yra galimybė palikti savo komentarą – komentuokite ir jūsų komentarus matys visi šį tinklaraštį skaitantys asmenys, bei galės jums atsakyti.

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.