Atviras laiškas

Daugiabučio namo savininkų bendrijos
Pirmininkui

Laba diena gerb. Pirmininke

UAB „Siteks“ norėtų Jus informuoti apie šiuo metu kartu su kai kuriais žinomais Lietuvos architektais Vilniaus mieste vykdomą projektą, kurio tikslas rūpintis namo fasado išore ir normalizuoti be jokių taisyklių vykstantį balkonų stiklinimą.

Buvo pasirinkti namai, kurie pastatyti ne seniau kaip prieš 10 metų ir nesužaloti savavališkomis rekonstrukcijomis. Į šį sąrašą buvo įtrauktas ir Jūsų namas. Konkrečiai su Jūsų namo architektu ir projekto autoriumi p. Tomu Eimuliu buvo rastas priimtinas sprendimas balkonų stiklinimui Jūsų name (čia, čia ir čia daugiau informacijos apie tai, kaip jau buvo įstiklinti keli balkonai Šeškinės 4 ir 6 namuose). Siunčiame Jums suderintą projekto kopiją.

Prašome informuoti namo gyventojus apie suderintą balkonų stiklinimo projektą.

Mes siūlome Jums savo paslaugas stiklinant balkonus Jūsų name. UAB „Siteks“ specialistai visada atsakys į klausimus dėl balkonų stiklinimo ir suras tinkamiausius sprendimus.

Pagarbiai,

Projektų vadovas Gintautas Bendoraitis

UAB „Siteks“

V.Maciulevičiaus 53, LT-04310 Vilnius

tel.2462274 faks.2784923

mob.tel +37061020500

el.paštas info@siteks.eu

www.siteks.eu

This entry was posted in kolektyvinės iniciatyvos and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.