Vaizdo stebėjimo kameros

Gerb. bendr. pirmininkas Mindaugas pasidomėjo galimybe įrengti aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameras, kurios stebėtų mūsų bendrijos nuosavybę ir gal būt net su galimybe prijungti visa tai prie kokios nors saugos bendrovės pulto. Rašė jis taip:

Bendrijos valdybos susirinkimo metu buvo svarstytos galimybes kaip uzkirsti kelia busimoms bendrijos nariu turto vagystems ar niokojimui.

Vienas is galimu variantu butu aukstos raiskos kameru irengimas bendrijos teritorijoje ir saugos tarnybos samdymas kad stebetu ir reaguotu i ivykius.

Siunciu prisegta imones “Penki Kontinentai”pasiulyma.

(Kaina skaiciuota tik aukstos raiskos vaizdo stebejimo sistemai irengti. Saugos tarnybos paslaugos kainuos papildomai)

(Kaina vartotojui kolkas preliminari. Kaimynai, esantys parkingo ir/ar sandeliuku savininkai mokes daugiau negu tie kurie turi tik buta)

Pasiulymas brangus, bet jis skaiciuotas kad auksta raiska butu stebima visa bendrijos teritorija.

(t.y. pozeminis parkingas, sandeliukai, antzeminis parkingas, vaiku aikstele, pagrindinis iejimas, isorines pastatu sienos kur el.mazgai)

Po. pvz. 5 metu issimokejimo termino vaizdo stebejimo sistema taptu bendrijos nuosavybe.

Tai štai ta proga yra balsavimas, kur prašome visų neabejingų prabalsuoti (atkreipkite dėmesį, kad jei netinka nei vienas pasirinkimas, tai galite įrašyti savo variantą):

Dėmesio!! Atnaujinimas:

Sveiki, persiunciu susipazinimui “pigesni” pasiulyma.

Sis pasiulymas skirtas tik pozeminio, antzeminio parkingu stebejimui, vaiku zaidimo aikstelei ir po kamera prie pasto dezuciu.

Is ankstesnes samatos pasalintas sandeliuku stebejimas ir isoriniu namu sienu kur el. skydines.

 

This entry was posted in Naujienos and tagged , , . Bookmark the permalink.

7 Responses to Vaizdo stebėjimo kameros

 1. Pingback: Stebėjimo kamerų tyrimas | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

 2. pirmas says:

  iš pirmo žvilgsnio pasiūlymai yra labai brangūs. dar keisčiau tai, kad visos kameros, nepriklausomai ar juodai baltos, ar spalvotos, taip pat ar 3 ar 1 megapikselio, kainuoja visiškai vienodai. Kam tada pirkti juodai baltas, jeigu spalvotos kainuotų tiek pat ? manyčiau galima padaryti nedidelį konkursą ir surasti žymiai pigesnių variantų.

  • seskine46 says:

   Gal nesunku būtų užvesti ant kelio? Pas kokias firmeles geriausiai kreiptis?

  • Darius says:

   Sveiki, kaip ir pridera laikas nuo laiko apsilankau mano kuruojamų namų forumuose, todėl noriu atsakyti į kai kuriuos klausimus ir padaryti kelis pastebėjimus, kadangi aš esu pasiūlymus pateikęs asmuo.
   Labai teisingai “pirmas” pastebėjo, kad iš pirmo žvilgsnio pasiūlymas gal ir yra brangus, tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Visų pirma mes siūlome NE vaizdo kameras, o vaizdo stebėjimo SPRENDIMĄ, todėl suteikiame galimybę pirma išbandyti, kad įsitikinti kokybe, o kad nereikėtų už sprendimą mokėti 1 didelės įmokos – jūsų bendrijai dar suteikiame sprendimo išpirkimo galimybę.
   Antra – spalvota kamera esant blogam apšvietimui, duos prastos kokybės vaizdą, kiek ji megapikselių beturėtų, todėl tokiose vietose parenkamos J/B vaizdo kameros, o kaina ta pati nes iš principo pasikeičia tik kameros lęšis, o procesorius ir korpusas lieka tas pats. Trečia – ar “žymiai pigesnis variantas” gali pasiūlyti kameras be judančių dalių, kas garantuoja ilgą tarnavimo laiką ir stabilų darbą nuo -30 iki +60 laipsnių? Ar “žymiai pigesnis variantas” siūlo aukštos raiškos vaizdą, dėl ko reikia ne tik mažiau kamerų, tai pačiai teritorijai stebėti, bet ir kabelių ar duomenų masyvo įrašams saugoti? Ar “žymiai pigesnis variantas” siūlo įrašymo į pačią kamerą galimybę, nutrūkus ryšiui su duomenų masyvu, garsinių pranešimų grojimą ar apjungimą su signalizacija, vartais ar kt. sistemomis. Ačiū.

   • seskine46 says:

    Dėkui už technines detales. Bet mums dar patiems neaišku ar mes norime tų kamerų ir ar turime ką saugoti. Čia tokį straipsnį esame parašę ir bandome suprasti kokia nauda iš tų kamerų. Kita vertus, paspaudę “view results” ant balsavimo (šiame straipsnyje) pamatysite, jog dauguma spaudė ant “nenoriu jokių kamerų”. Žinoma, buvo galima ir gudriau atsakymus sugalvoti, bet man regis mes tų kamerų nelabai norime iš principo…

    Galbūt žinote ir galite pasidalinti sėkmingais precedentais, kada buvo sustabdytas nusikaltimas ar sučiuptas nusikaltėlis būtent vaizdo stebėjimo kamerų pateiktos informacijos pagalba?

 3. Pingback: Vėl vaizdo stebėjimo kameros | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

 4. Pingback: Valdybos posėdis | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.