Kondicionieriai

Primenu, jog pernai rugpjūtį bandėme išsiaiškinti kam karšta ir kas norėtų įsirengti kondicionierių. Rezultatai buvo tokie, kad net 17 kaimynų pasisakė, jog jiems karštoka ir kad jie neturintys kondicionierių, bet norėtų juos įsirengti.

Taigi, buvo pradėta apklausa. El. paštu apklaustos buvo 23 įmonės užsiimančios kondicionierių montavimo paslaugomis. Gauti rezultatai buvo paskelbti forume. Tada prasidėjo diskusijos apie tai kuri firma geresnė, kurią rinktis.

Prirašyta buvo tikrai labai daug, tad jei kas norėtų detalesnės informacijos tai prašome eiti į forumą ir paieškoti žinučių pagal raktinį žodį “kondicionieriai”. Tiesa, dar vienas svarbus aspektas tai yra tas, jog yra 2 pgr. tipų kondicionieriai: on/off ir inverter.

On/Off tai toks kondicionierius, kuris palaiko tam tikrą nustatytą temperatūrą, t.y. jeigu nustatoma 25 laipsnių temperatūra, kondicionierius veikia tol, kol ta temperatūra pasiekiama ir išsijungia, tada temperatūra vėl ima kilti (arba kristi, jei šildoma) iki tam tikros ribos, kada vėl kondicionierius įsijungia. Tokiu būdu susidaro tokia „pjūklinė“ temperatūros kreivė. Toks temperatūros palaikymo rėžimas yra ~40 proc. daugiau naudojantis el. energijos nei inverter tipo.

Inverteris tai toks kondicionierius, kuris artėjan nustatytai temperatūrai lėtina vėsinimą/šildymą ir „pjūklų“ yra išvengiama, geriausiu atveju gaunamos „bangos“.

Šio tinklaraščio rašytojui atrodo, jog rezultatai tų diskusijų yra du laimėtojai:

Valkor ir Anaga. Valkor geriausias yra tiems, kam rūpi geriausias kainos ir kokybės santykis, bei tiems, kam nereikalingos n+1 sistemos (tai tokios sistemos, kai vienas išorinis įrenginys ir n vidinių). Valkor firma pateikė ir didžiausią nuolaidą nuo įrengimų kiekio (su ta idėja ir buvo bandoma daryti kolektyvinį sprendimą). Valkor atstovas turi savų argumetų kodėl neapsimoka ir kodėl firma “Inventor” nedaro n+1, o tik Nx(1+1) sistemas. Anagos pasiūlymais susigundė kaimynai, kuriems “Toshiba” (sako šitie geriausi) vardas svarbus, bei tie kaimynai, kuriems būtinai reikia n+1 sistemos.

Na ir konkrečiai, mano žiniomis, gavosi taip, kad “Inventor” kondicionierius iš “Valkor” užsisakė 3 kaimynai, iš kurių vienas užsisakė 2x(1+1) sistemą. “Anagos” “Toshiba” įsirengė vienas kaimynas ir dar vienas kaimynas užsisakė “Anagos” 2+1 sistemą.

Daiktai pirkti tokie:

EVI/EVO-12 inverter tipo kondicionierius iš “Valkor” – šį sprendimą pirko 2 kaimynai:

EVI/EVO-09 + APSI/APSO-09 + kondicionierius (t.y. vienas inverter, o kitas on/off) iš “Valkor” pirko vienas kaimynas:

RAS-M18GAV-E (išorinis įrenginys), RAS-M10SKV-E (1’as vidinis įrenginys), RAS-M13SKV-E (2’as vidinis įrenginys), t.y. 2+1 sistemą iš “Anagos” pirko vienas kaimynas:

Kainos pateikiamos tik registruotiems vartotojams.

O čia vaizdiškai parodyta kaip jausis tie žmonės kokią nors žiauriai karštą ir drėgną vasaros dieną irba naktį:

Na ir pabaigai kontaktai:

Valkor:

Ignas Staugaitis
UAB Valkor Enterprises
Verkių str. 44, 103 sekcija, Vilnius
LT-09109, Lithuania
Mob.ph.:+370 69946204
Work ph.:+370 52774827
Fax: +370 52774827
mailto:ignas@valkor.lt
web: www.valkor.lt
skype: ignas.staugaitis

Anaga:

Ignas
860447100

This entry was posted in kolektyvinės iniciatyvos and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Kondicionieriai

  1. ignas says:

    Malonu buvo pasitarnauti 🙂

  2. Pingback: DALKIA yra DALKIA su abonentiniu mokesčiu | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.