Šienpjoviai

Ant tėvo dalgio ašmenų
Ant tėvo dalgio ašmenų

Vakar bevaikščiojant su vaikais susitiko keletas kaimynų ir pasvarstė įvairiais aktualiais klausimais. Pats aktualiausias pasirodė besąs būsimai užaugusios žolės sumažinimas šitaip puošiant vaizdą aplink mūsų namus. Na… žolės pjovimas, kas dar nesupratote… Nu gerai… Gal ir ne pats aktualiausias tas klausimas buvo. Bet buvo!

Kaip žinia, Mindaugas parašė, o mes nepatingėjome įdėti tą informaciją į “svarbiausių darbų” sąrašėlį, jog ieškomas žolės pjovėjas (o ir galimai kokių nors kitokių darbų darytojas). Taigi, buvo išreikštas pasipiktinimas tuo, kad ieškomas kažkoks svetimas žmogus, kuriam mes patikėtumėm savo trimerį, mokėtumėm jam kokį nemažiau nei tūkstantį, vietoje to, kad patys kaimynai tai padarytų už daug pigiau (pvz. už butelį alaus). Na gerai… už butelį alaus nepjaus. Na, bet tūkstančio tai neprašys.

Mums kas beliko? Beliko pasikreipti į Mindaugą, kuris yra bendrijos valdybos pirmininkas (o ne bendrijos pirmininkas, kaip mums nepatingėjo išaiškinti savo laiške Egidijus, nors iš principo tai nei pareigos nei kas nors kitas nesikeičia). Tai mes ir paklausėme Mindaugo:

– Kaip čia yra?! – Klausėme mes jo.

– Kodėl svetimiems norime mokėti ir dar trimerį jam savo nuosavą (bendrijos, ta prasme) norime duoti?!! – antrinome.

Ir ką jūs sau manote?! Nesulaukėme jokių mikčiojimų ar pasiteisinimų, kad pvz. taip nebūtų galima, kad taip neapsimoka, kad čia mano va antros eilės pusbrolis iš žmonos pusės norėjo užsidirbti… Nesulaukėme… Mindaugas va taip va pasakė (kalba netaisyta, sudėjau tik varneles, taškus bei nosines):

Taip, būtų idealu jei žole rūpintųsi bendrijos narys.
Aš lyg ir rašiau anksčiau ar būtų norinčių “iš vidaus”. O jeigu dar verslo liudijumus pasidarytų, tai visai idealu būtų. Gal žinai norinčių vardus, telefonus ar iš kurio buto? Pasikalbėčiau.
Apklausa butu labai gerai, kad žmonės išreikštų nuomones ir dėl kainos.
Pernai buvo siūlyta 300 Lt. (tik nežinau ar čia su mokesčiais)

As 100% UŽ, kad vienas iš kaimynų už visiems priimtiną mokestį prisiimtų žolės atsakomybę.

Šiaip tai gėda, bet vardą tik vieno iš kaimynų (kurie pasitarime dalyvavo) žinom… Tai, kad jau pirmininkas (nesvarbu koks, bet svarbu kad pirmininkas) prašo, tai mes ėmėm ir sukūrėm anketą, kurią prašome užpildyti tų, kurie pasiryžtų padirbėti vasarą su “trimeriu” ir gauti už tai sutartą su Mindaugu (tuo pačiu su bendrijos nariais) atlygį:

Spausk čia, ir užpildyk anketą!!!!!

P.S. padarėme taip, kad užpildyti anketas gali tik pirmieji 20, daugiau kandidatų mums nereikia 😉

This entry was posted in kolektyvinės iniciatyvos, Naujienos and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Šienpjoviai

  1. Pingback: Šienpjoviai II | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

  2. Edith says:

    Heyy very interesting blog!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.