Atsakymas iš darbo inspekcijos

Čia rašėm apie verslo liudijimus, o rašėme, nes forume kaimynas Egidijus mus apklausimino (tiesioginis vertinys iš rusų kalbos: озадачил) sakydamas, jog jeigu vdruk mūsų darbštūs ir pasišventę kaimynai, pjaunantys žolę ir tvarkantys taip mums aplinką praktiškai nemokamai, susižeis, tai bendrijai bus striuka, nes jai reikės mokėti daug galimai prisiteistų pinigų.

O apklausimino taip, kad net nepatingėjome nueiti į VDI ir ten užduoti klausimą (nu nes ten pas juos svetainėje radome tokį “klauskite“). Gaila nebepamename kaip tą klausimą formulavome, bet matyt kažkaip suformulavome.

Ir ką gi sau galvojate? Ogi gavome atsakymą! Tiesa, ne taip kaip tikėjomės (kokiu nors e-paštu ar pan.) o gavome normalų laišką su raudonom raidėm:

Skaitant laišką paaiškėjo, jog sekretorė paklausimą gavo, perdavė jį VDI darbuotojui, šis paruošė atsakymą, užregistravo žurnale, suteikė atsakymui numerį, atspausdino, paėmė viršininko parašą, įdėjo į voką ir išsiuntė! Lietuvos Paštas žinoma jį atkeliaudino iki mūsų pašto dėžutės! Valio! O štai čia ir pats tekstas:

Tai va tokia linksma istorija.

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.