250 tūkstančių litų ar ne 250 tūkstančių litų

Mes jau minėjome vienoje vietoje, jog yra šansų iš UAB PST prisiteisti vieną kitą šimtą tūkstančių litų. Bet kadangi iš patirties žinome, kad dažnai niekas tų papildomų nuorodų neatsidarinėja, o juoba, kad ta svarbi informacija tenaisna buvo išnašoje, tai pateikiu tai va čia dar kartą:

ilga istorija trumpai:PST kažkokia firma su keistu pavadinimu (bene “Sėkmės šaltinis” ar kažkokiu panašiu) pastatė mūsų namus (t.y. Šeškinės 4 ir 6 namus). Tikriausiai 2006 metais buvo užbaigtas ir priduotas su daline apdaila 4 namas, o 6-asis metais anksčiau. Tai va statė-statė jie pagal projektą, bet va parkingo (kur ne po žeme) ir neužbaigė įrenginėti, nes šalia mūsų namų turėjo išdygti ir kažkoks biurų pastatas, kurio (tikriausiai) projekto dalimi ir būtų to parkingo užbaigimas. To pastato taip ir nepradėjo statyti, nes matyt suprato, kad neapsimoka ar panašiai (ten ant to sklypo dabar puikuojasi užrašas “parduodamas projektas”). Projektą pardavinėja, bet va parkingo neįrengė. Mindaugas ir Aleksandras neleis labai nukrypti į lankas (tikiuosi) ir primins kokie ten dokumentai tarp ko pasirašyti ir jog ten paminėta, kad jeigu PST neįrengs parkingo, tai jie mums už tai bus skolingi 250 tūkstančių litų. Kiek suprantu dar kai buvo Aleksandras pirmininku buvo eita tų babkių pasiimti, bet PST nedavė. Tai dabar Mindaugas vaikšto. O vaikšto jau pasitelkdamas pagalbon Lietuvos teisėtvarkos sistemą

Bet prieš pradedant ką nors daryti, mes (o tiksliau pirmininkas) norime pirmiausiai išsiaiškinti jūsų nuomonę šia tema. T.y. einam į teismą (ir apturim išlaidų ir nesėkmės atveju gaunam nuostolį) ar bandome siūlyti kompromisą (dėl kurio mes irgi norime pasitarti). Tam kad nedaryti paprasto dalyko sudėtingu (t.y., kad nereiktų lakstyti su popieriais pas kiekvieną iš jūsų), padarėme apklausą. Užpildykite ją. Sprendimui užformalizuoti parašus vis tiek reiks surinkti, bet galėsime jau atsispausdinti turimus rezultatus ir tai sutaupys mums daug organizacinių laiko išlaidų. Taigi pildome čia:

Ar einam į teismą? - spaudžiam čia, kur raudona
This entry was posted in Naujienos and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to 250 tūkstančių litų ar ne 250 tūkstančių litų

 1. seskine46 says:

  Tarpiniai rezultatai:2012 01 23 tarpiniai rezultatai

 2. seskine46 says:

  Šios dienos tarpiniai rezultatai:

 3. seskine46 says:

  O čia rezultatai šiai dienai:

  Šios dienos tarpiniai rezultatai:

 4. seskine46 says:

  Dar rezultatų atnaujinimų:

 5. Pingback: Susirinkimas neįvyko! | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.