Nelegalai požeminiame parkinge

Nelegalai parkinge suįžulėjo visai. Jų ėmė daugėti. Imamės priemonių: nuo šiandien nelegalai negramdys užšalusių langų. Nuo šiandien nelegalai krapštys štai šiuos lipdukus:

Turime prigalvoję ir kitokių poveikio priemonių, jei ši nepadės.

Atnaujinta. O čia mūsų herojai:

This entry was posted in Naujienos and tagged , , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Nelegalai požeminiame parkinge

 1. gyvenkime draugiskai says:

  Laba diena,

  Manau, “nelegalu” pagausejo del paprastos priezasties – labai atsalo oras.
  Nemanau, kad “nelegalai” ivazineja i parkinga su mintim “pinigu nemoku, o masina statau, xe xe xe koks as kietas”.
  Manau, kad butu draugiska is bendruomenes puses, kad paspaudus saltukui butu leista prisglausti parkinge tiems, kas tikrai turi problemu rytais.
  Bet suveikia lietuviskoji “a-haaaaa! o kodel as moku, o kitas nemoka ir gauna ta pati?! Apipilkime ju masinas derva!!!” chromosoma.

  P.s. As nevairuoju.

  • seskine46 says:

   Aš tai nematau jokio skirtumo tarp statymo automobilio lauke ir parkinge (iš užsivedimo rytais problemos pusės). Parkinge ne ką šilčiau. Kita vertus būtų įdomu pamatuoti.
   Nelegalūs automobilių laikytojai skriaudžia legalius, nes jie mokėjo pinigus už savo parkingo vietą. Tie kas turi du automobilius ir vieną parkingo vietą – vienas iš automobilių turi būti lauke. Man tai labai paprasta suprasti.
   Trečia vertus, ten nenumatytos stovėjimo vietos. Mes su Mindaugu svarstėme galimybę nusipaišyti ten jas ir imti nedidelę mėnesinę nuomą. Tačiau čia yra šiek tiek problemų – jei projektiškai ten nenumatyta vieta, tai tikriausiai dėl tam tikrų priežasčių ir mano spėjimu, tai yra dėl priešgaisrinės saugos.
   Čia panašiai, kaip skudurų, baldų ir kt. šlamšto laikymas tame “tambūre”, kuris yra tarp lifto aikštelių ir laiptinės balkono kiekviename aukšte – niekam netrukdo, bet…

   Tvarka turi būti tvarka. Ir daugiau lygių neturėtų būti… Nebent jie bendru sutarimu nusipelnę būti labiau lygiais 😉

   Na, o ketvirta vertus, dervomis pilti neplanuojame. Nepaklusniems planuojame sukelti nepatogumų, kurie neįtakos materialinių nuostolių.

 2. Legalus parkingo vartotojas says:

  Pritariu kaimynui. Man asmeniskai tos masinos parkinge prie sienos visai nemaiso. Atsils orai – sumazes ir nelegalu. Beto teisinga ir anksciau issakyta nuomone, kad kai kurie turi po keleta automobiliu, bet viena vieta, del to kitas automobilis atsiduria prie sienos…

 3. Aleksandr says:

  Prasau uzkirsti kelia nelegalams statyti automobilius 78 vietoje. Si vieta priklauso Hyundai Santa Fe EDB 169 savininkui (beje, kuriam stovint savo vietoje kazkas nuleido padangas). Atvaziuoju retkarciais, todel ieskoti kas statosi savo automobilius i mano vieta nera laiko. Tai statau prie sienos priesais savo vieta.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s