Nelegalai požeminiame parkinge

Nelegalai parkinge suįžulėjo visai. Jų ėmė daugėti. Imamės priemonių: nuo šiandien nelegalai negramdys užšalusių langų. Nuo šiandien nelegalai krapštys štai šiuos lipdukus:

Turime prigalvoję ir kitokių poveikio priemonių, jei ši nepadės.

Atnaujinta. O čia mūsų herojai:

This entry was posted in Naujienos and tagged , , . Bookmark the permalink.

25 Responses to Nelegalai požeminiame parkinge

 1. gyvenkime draugiskai says:

  Laba diena,

  Manau, “nelegalu” pagausejo del paprastos priezasties – labai atsalo oras.
  Nemanau, kad “nelegalai” ivazineja i parkinga su mintim “pinigu nemoku, o masina statau, xe xe xe koks as kietas”.
  Manau, kad butu draugiska is bendruomenes puses, kad paspaudus saltukui butu leista prisglausti parkinge tiems, kas tikrai turi problemu rytais.
  Bet suveikia lietuviskoji “a-haaaaa! o kodel as moku, o kitas nemoka ir gauna ta pati?! Apipilkime ju masinas derva!!!” chromosoma.

  P.s. As nevairuoju.

  • seskine46 says:

   Aš tai nematau jokio skirtumo tarp statymo automobilio lauke ir parkinge (iš užsivedimo rytais problemos pusės). Parkinge ne ką šilčiau. Kita vertus būtų įdomu pamatuoti.
   Nelegalūs automobilių laikytojai skriaudžia legalius, nes jie mokėjo pinigus už savo parkingo vietą. Tie kas turi du automobilius ir vieną parkingo vietą – vienas iš automobilių turi būti lauke. Man tai labai paprasta suprasti.
   Trečia vertus, ten nenumatytos stovėjimo vietos. Mes su Mindaugu svarstėme galimybę nusipaišyti ten jas ir imti nedidelę mėnesinę nuomą. Tačiau čia yra šiek tiek problemų – jei projektiškai ten nenumatyta vieta, tai tikriausiai dėl tam tikrų priežasčių ir mano spėjimu, tai yra dėl priešgaisrinės saugos.
   Čia panašiai, kaip skudurų, baldų ir kt. šlamšto laikymas tame “tambūre”, kuris yra tarp lifto aikštelių ir laiptinės balkono kiekviename aukšte – niekam netrukdo, bet…

   Tvarka turi būti tvarka. Ir daugiau lygių neturėtų būti… Nebent jie bendru sutarimu nusipelnę būti labiau lygiais 😉

   Na, o ketvirta vertus, dervomis pilti neplanuojame. Nepaklusniems planuojame sukelti nepatogumų, kurie neįtakos materialinių nuostolių.

 2. Legalus parkingo vartotojas says:

  Pritariu kaimynui. Man asmeniskai tos masinos parkinge prie sienos visai nemaiso. Atsils orai – sumazes ir nelegalu. Beto teisinga ir anksciau issakyta nuomone, kad kai kurie turi po keleta automobiliu, bet viena vieta, del to kitas automobilis atsiduria prie sienos…

 3. Aleksandr says:

  Prasau uzkirsti kelia nelegalams statyti automobilius 78 vietoje. Si vieta priklauso Hyundai Santa Fe EDB 169 savininkui (beje, kuriam stovint savo vietoje kazkas nuleido padangas). Atvaziuoju retkarciais, todel ieskoti kas statosi savo automobilius i mano vieta nera laiko. Tai statau prie sienos priesais savo vieta.

 4. Gedas says:

  Kas ka tik apgadino parkinge stovinti mercedes cl600 valst nr kgc600 prasom nedelsiant susisiekti arba bus kreiptasi i policija del savivaldziavimo. 865548688

  • Nemėgstu kiaulių says:

   Gediminai, o kas jus toks, kad as ir mano seima turime gaisti laika ir prasilenkineti su kitais automobiliais del jusu neisauklejimo? Kuo jus esatr svarbesnis uz mane? Kodel jums galima ten parkuotis?

   • Gediminas says:

    Nesuprantu čia jūs kompleksų kokių turit ar kaip kitaip traktuoti tokį elgesį, jei pamatę stovintį tikrai niekam netrukdantį automobilį puolate jį savavališkai gadinti, suvokdami kaip pavojų SAVO SVARBUMUI? Jei kas netinka tai palikite civilizuotai savo kontaktus ir bus susiekta ir išsiaiškinta, o ne anonimiškai klijais tepliot langus ir rašinėt čia. Turit suvokti savo elgiasio pasėkmes ir kad už svetimo turto gadinimą gresia atsakomybė.

    Jei jūs ir jūsų šeima nesugeba pasukioti vairą, tai gal vertėtų jums rinktis viešąjį transportą, nes tokie nesugebantys esant reikalui atlikti manevrų vairu kelia grėsmę kelių saugumui ir sukelia eismo įvykius. Ką jau kalbėti kai gatvėje susidursite su didesniu automobilių srautu jei tusčiame parkinge kyla tokios problemos, jog puolate teplioti klijais jūsų kelyje stovintį automobilį… Tokiu atveju į kelionę pasiimkit gerokai daugiau klijų nes nespėsit visų teplioti kas pasimaišo jums kelyje.

    O tikrą laiko gaišimą pajusit jei jums ir jūsų šeimai teks lankytis policijoje ir teismuose dėl svetimo turto apgadinimo, todėl pasiimat draugiškai langų valiklį, priemonių ir išblizginat tą langą kurį apgadinote taip kaip jis atrodė iki jūsų veiksmų. Pradžiai tiek, o jei rasiu kitų apgadinimų – mokėsit.

    • abc says:

     Na ir ironija – asmuo kuris neteisėtai naudojasi aprkingu sako kitam asmeniui, kad šis jaučiasi laibai svarbus.

     Gediminai, jūs gadinate mano turtą – mano nekilnojamo turto (parkingo vietos) vertė krenta, nes kam ją iš manęs pirkti, jei betkas čia gali ir taip numesti savo automobilį.

     O automobilis tikrai trukdo, nes jį reikia apvažiuoti, šalia jo negali prasilenkti automobiliai.
     Kodėl jums taip sunku suvokti, kad jūs ten parkuojatės NETEISĖTAI, koks skirtumas, ar tas automobilis kamnors trukdo, jis ten stovi NETEISĖTAI.

     • Gediminas says:

      Gerb. Andriau Rimkau. Kaip matau jums priimtiniau bendrauti kažkokiais keistais bendravimo būdais susirašinėjant, klijuojant popiergalius ant mašinos, šiukšlinant parkingą visokiais rašteliais, o ne žmoniškai ir kaimyniškai susitikus pasišnekėti, tai aiškumo dėliai atrašau:

      1. Kadangi aš esu šio namo gyventojas kuris naudojasi ne viena parkingo vieta šiame parkinge, tai mano patekimas ir naudojimasis parkingo erdve nėra neteisėtas.
      2. Automobilis laikinai pastatytas tokioje vietoje kurioje jis tikrai niekam netrukdo, nebent tik tiems kurie turi kažkokių kompleksų ar yra tiesiog supykę ant viso pasaulio.
      3. Toje vietoje kurioje, pabrėžiu, laikinai statomas automobilis jokiu draudžiamų ženklų nėra, todėl jūsų anonimiški rašaliojimai yra niekiniai ir neturi jokios reikšmės, o traktuotini tik kaip savivaldžiavimas ir svetimo turto gadinimas bei parkingo šiukšlinimas.
      4. Kaip ir minėjau, automobilis statomas kelias dienas laikinai, tol kol aš savo naudojamose dvejose parkavimo vietose atlieku kito automobilio remonto darbus, tam kad netyčia neapgadinčiau greta stovinčios savo ar kaimynų transporto priemonės. Nei man patogu ten jį palikinėti nei noro turiu eiti tiek per visą parkingą iki savo laiptinės kai turiu parkavimo vietą šalia, tačiau dėl minėtų remonto darbų laikinai neturiu išeities kur priglausti automobilį, kaip tik šioje niekam netrukdančioje vietoje.

      Šiaip nuoširdžiai palinkėčiau išsigydyti savo kompleksus, mažiau lietį pykti ant viso pasaulio, būti šiek tiek supratingesniam kitiems ir pozityviau žvelgti į gyvenimą 🙂 Beje tokius grasinimus rašantis vyras galėtu nebijoti ir telefonu atsiliepti ir susitikus išsiaiškinti kaimyniškai situaciją, kuri yra tiesiog vaikiška.

      P.S. Beje turėtumėte žinoti, kad neteisėtas duomenų rinkimas apie asmenį yra nusikaltimas, neteisėtas pasinaudojimas valstybinės svarbos sistemomis ir registrais (kurių didžiąją dalį teisėsaugos srityje aš ir kuriau), siekiant asmeninių tikslų – yra neteisėtas, grasinimai, gasdinimai – yra neteisėti veiksmai. Todėl rekomenduočiau susisiekti su manimi arba atsiliepti į mano skambutį. Gero vakaro.

     • Skirmantas says:

      Gediminai, tą popierių užklijavo ne Andrius, o aš. Ir ten ne klijai o dvipusė lipni juostelė. Gadinti turto nebuvo jokios intencijos. Buvo tik noras informuoti.

      Mes gan jautriai reaguojame į automobilių statymą toje vietoje, nes, jeigu žiūrėjote šį post’ą, tai tokių buvo nemažai.

      Gerai, kad automobilį ten palikote laikinai. Tik tas laikinai jau gerą savaitę tęsiasi, tai dėl to ir nutariau priklijuoti lapuką. Dabar neatsimenu kas, bet pasikapstęs atmintyje lyg ir prisimenu, kad kažkas prašė leidimo ten pasistatyti automobilį trumpam. Tik aš palaukęs apie savaitę pagalvojau, jog tikriausiai ne jūs, nes ten kažkas prašė laikinai.

      Lipnios juostelės likučius nuvalysiu. Tik pasakykite kiek ilgai dar ten planuojate laikyti tą automobilį.

      Automobilis eismui per daug netrukdo, bet priešgaisrinės taisyklės sako, kad automobilių požeminiame parkinge negali būti ten, kur virš jų nėra gesinimo sprinklerių. Be to tas automobilis gali trukdyti evakuacijai.

 5. abc says:

  Gediminai,

  1. Niekas ir nesako, kad jūs neteisėtai patenkate į parkingą. Jūs neteisėtoje vietoje statote automobilį.
  2. Kaip jau minėjau – automobilis trukdo – ne visi vairuotojai yra tokie meistai kaip jūs.
  3. Pirmininko paliktas raštelis – ne savivaldžiavimas.
  4. “laikinai neturiu išeities kur priglausti automobilį” ar jūs juokaujat??? Ar visoje Šeškinėje jums mažai vietos automobiliui palikti??? Būtų juokinga, bet matau kad jūs čia rimtai taip manot.

  O dėl kompleksų – jūsų 4 punkte išdėstytos mintys puikiai parodo jūsų paties kompleksus, tad tokio žmogaus, kaip jūs ir pasiūlymai yra atmestini.
  Situacija tikrai vaikiška, tik gaila, kad jūs nematot, dėl ko ji vaikiška.
  Dėl suprantingumo – jei jūs tikrai nepiktybiškai ten paliekas savo automobilį, tia kodėl jūs PATS nepaliekat raštelio, kodėl tas automobilis ten stovi? Kodėl nepranešat į gyventojų forumą? Kodėl pirmininkas nieko apie tai nežino? Kur JŪSŲ pastangos šioje situacijoje?
  Ir kodėl po velnių neparkuojat savo automobilio lauke, jei savo paties parkingo vietose jums dėra vietos???

  P.S. toks IT specialistas, o pasitikrinti kas apie jus prieinama viešoje erdvėje nemokate 🙂

 6. Gediminas says:

  Argumentą dėl priešgaisrinės saugos reikalavimų priimu, visa kita yra pezalai. Niekaip nesuvokiu kaip gali trukdyti pravažiuoti automobilis jei dar lieka ne mažiau 5 metrai nuo jo iki kolonų. Tą patvirtino ir pirmininkas. Norint palikti rašteli nebūtina gadinti automobilio, galima jį užklijuoti lengvai atlimpančia ir stiklo negadinančia priemone ir pakaktų manau paprastos žinutės: jūsų automobilis stovi ne vietoje, prašome patraukti arba susisiekti tokiu ir tokiu numeriu, toks ir toks asmuo.

  O dabar anonimiškai kažka rašinėti ir grasinti 🙂 hmmm… Vyrai… 🙂 Palikau savo numerį (865548688), galima pasiskambinti, skambinau nurodytu numeriu, neatsiliepiama. Galima po darbų susitikti parkinge pasistumdyti taip kad laikinai kol stovi automobilis nekiltų rūpesčių, nes yra tos vietos, tik man nesuvokiama kaip toji vieta gali kažkam trukdyti.

  Dabar asmeninių duomenų ieškojimas, kažkokie rašinėjimai, grasinimai… 🙂 čia tiesiog kaip suprantu nei kažkokia problema nei ką, tik noras pasipiktinti, paišsidirbinėti, parodyt gal savo “kietumą” bet ne laiku ir ne vietoje gerbiamieji 🙂

  Jei jau kaimynystėje gyvenantys žmonės taip puola vieni kitus kaip žvėrys dėl kažkokių mažareikšmių menkniekių, nereikšmingų detalių, kad reik vienu vairo pasukimu daugiau atlikti ar įjungti vieną kart daugiau atbulinę pavarą per dieną, tai net neturiu ką pasakyti, esu sukrėstas tokių neadekvačių veiksmų.

  Tikrai nuoširdžiai rekomenduočiau stengtis prislopinti tą norą pakenkt kažkaip kitiems, padaryt kažką pikto, reikšt savo perdėta nepasitenkinimą viskuo kas supa ir kažkaip lengviau ir pozityviau žiūrėti į gyvenimą, ieškoti draugų, o ne priešų, stengtis padėti, o ne kenkti.

  Artimiausiomis dienomis (priklauso kaip pavyks gauti detales likusias) užsibaigsiu savo darbus prie kito automobilio, todėl neužilgo jūsų neadekvatų nepasitenkinimą iššaukusio automobilio nebebus, tačiau jūsų išlietas pyktis, nedraugiškumas, nesupratingumas ir tiesiog ieškojimas priekabių – liks kaip nemalonus prisiminimas. Ne taip reikia gyventi.

  Dėl sudarkyto lango nuvalymo galiu duoti priemones jei neturite, jei turite puiku. Bent jau kažkiek pajudėsime normalesnių veiksmų link.

  • abc says:

   Vis dar negaliu patikėti, kiek daug ironijos jūsų tekste.
   Žmonės visą kyvenimą čia be parkingo vietos gyvena, o jam matai kitą mašiną reikia taisyt ir jis niekaip nesugalvoja kur gi kitur galėtų pastatyti savo automobilį.
   O dar tie nelemti vandalai sudarkė visą automobilį!

   Pabandykit įsivaizduoti, kad kai kurie žmonės tvarką myli beveik taip pat, kaip jūs savo mersą, gal tada pasidarys aiškiau, kodėl tai, kaip jūs elgiatės yra problema.

  • Skirmantas says:

   Nei paskambinti, nei nuvalyti vakar nesuspėjau, nes labai daug reikalų turėjau. Šį vakarą pasistengsiu.

   P.S. Namie, prieš klijuodamas jums ant automobilio patikrinau ant stiklo namie – ta kanceliarinė dvipusė lipni juostelė nusiima be jokių likučių.

  • Skirmantas says:

   Tą paveiksliuką buvau padaręs be kontaktų back to 2012 🙂 O šį syk tiesiog atsispausdinau ant greičio ir nepažiūrėjau, kad ten kontaktų net nėra. Tik nutryniau tą grasinamąją žinutę dešiniame apatiniame kampe.

   Jei vėl be kontaktų žmonės paliks ten automobilius, tai būtinai paliksiu savo kontaktus

   P.S. kad jau išsiaiškinome, tai šitą komentarų thread’ą galiu ištrinti. Bet jei norite – galime ir palikti.

 7. Gedas says:

  Reik ten ant sienos zenklu uzdet: “Piktas kaimynas. Parkuotis del priesgaisrines saugos reikalavimu draudziama” 🙂 buciau zinojes kad cia tokia panika kils nebuciau emesis krapstinetis prie senos auto… be tai ka dabar jei cia nieks nenumirs dar diena ar dvi tai lai pabuna ta auto prie sienos kol galesiu is vietos pajudinti senoli. Ir siaip sprendimas del bendru erdviu naudojimosi turi buti priimamas bendruomenes daugumos arba tam igalioto pirmininko, o ne vadovaujantis vieno asmens ambicijomis, principais ir nepamatuotu noru visur daryti tvarka pagal savo suvokima. Tai saunu kad viska taikiai issisprendem o atetyje siulymas visas panasias situacijas spresti susitikus kalbantis o ne rasteliais ir zinutem bei grasinimais. Nuo to tik visiems bus geriau ir gyvensime psichologiskai sveikesneje atmosferoje bei draugiskesneje bendruomeneje, kas manau visiems yra svarbu kai ir taip gyvenime netruksta stresu.

  • abc says:

   Gedai,

   Tai atsakykit vieną kartą į klausimus kaip tikras vyras:
   1. Jei dėl bendų erdvių naudojimo turi būti priimtas daugumos sprendimas, kodėl be šio sprendimo savavališkai naudojatės bendrom erdvėm kaip norit?
   2. Kodėl negalit savo automobilio pastatyti už požeminės aikštelės ribų, kol bus priimtas daugumos sprendimas?
   3. Kodėl nepalikot savo kontaktų ir trumpo paaiškinimo ant automobilio?

   • Skirmantas says:

    Manau, kad nebebūtina mėginti kurstyti konflikto.

    Man šiaip abi pusės suprantamos: Gedimino pyktį, kai rado sunkiai nuimamus daiktus ant lango ir visų kitų kaimynų, kurie galvoja, kad čia kažkoks kietuolis nusprendė būti gudresnis už visus kitus.

    Dar porą dienų lai pabūna. Šį vakarą pasistengsiu nuvalyti ten jei dar kas likę.

    Tačiau dėl tų pačių priešgaisrinių taisyklių norėčiau, kad ilgiau nei dieną ten nepalikinėtų niekas automobilių.

 8. Gediminas says:

  Visų pirma aš jokio pykčio nejaučiu ypač dėl tokių dalykų, tiesiog norisi iš kaimynų pusės kartais supratingumo, o ne buko principų demonstravimo neatsižvelgiant į situaciją. Gudresnis ar išskirtinesnis niekad nenoriu pasirodyti, atsiprašau jei susidarėte tokią nuomonę, tačiau taikytis priglausti automobilį prie sienos, taip kad jis kuo mažiau kliudytų eismui tikrai žiauriai nepatogu ir nesmagu ypač jei dar su keleiviu kuris turi išlipti prieš atliekant veiksmus. Tai net nežinau kur čia ta kietumą galima įžvelgti… Visad retai naudojamą automobilį laikau prispaudęs prie sienos ir išlpinėju per keleivio pusę tam, kad turėčiau kas diena vairuojamam automobiliui tiek sau erdves tiek ir gretimai parkuojančiam kaimynui išlipti nesitrankant durim.

  Atsakant į aukščiau esančius klausimus:
  1. Draudimų ar kažkokių apribojimų (geltona linija, stovėti draudžiama ženklas, k.t.) visiems suprantamais ženklais toje zonoje nebuvo arba jų nepastebėjau, todėl laikinai pastatyti toje vietoje automobilį man neatrodė, kad reikalinga gauti kažkokius ypatingus leidimus.
  2. Atsižvelgiant į Lietuvos ir šio rajono kriminogeninę situaciją, turėdamas ne vieną patirtį randant aprinktą automobilį, bei į tai, kad kaip namo gyventojas, besinaudojantis parkavimo aikštelėmis parkinge, galiu patekti į parkingo erdvę, pasirinkau priimtiniausią variantą, kuris nemaniau, jog iššauks tiek įniršio ir neigiamų emocijų.
  3. Kontaktų ir paaiškinimo nepalikau, nes kaip ir minėjau mano manymu automobilis kažkam pravažiuoti tikrai didelių sunkumų nesudaro ir nemaniau kad kils kažkokie pasipiktinimai ar klausimai. Bet čia gal dėl to ir kilo nepasitenkinimas ir trumpa informacija, kad pastačiau laikinai kol vykdau vakarais šiokius tokius seno automobilio variklio remonto darbelius.

  Gražaus vakaro 🙂

  • sopenas says:

   Man asmeniškai šis palei sieną pastatytas automobilis trukdo išvažiuoti.

  • abc says:

   Gediminai,

   Jūsų poelgis iššaukė jau ne vieno parkingo naudotojo nepasitenkinimą.
   Tai akivaizdu iš pasipiktiniusių žmonių forume, kuriame, panašu kad nedalyvaujate.
   Nei kriminologinė, nei betkokia kita asmeninė situacija nepateisina Jūsų veiksmų.

   Visų nepasitenkinimą išreiškusių savininkų vardu prašau nuo rytojaus nebestatyti savo automobilių ne savo parkingo vietose.

   Taip pat siūlau inicijuoti aiškių taisyklių/draudimų/ženklų įvedimą.

 9. Ieva says:

  as moku nuomą už vietą, o ne už pupltelį, kuriuo atsidaro durys. Todėl sakyti, jog žmogus “teisėtai” laiko automobilį parkinge iš esmės vien dėl to, jog turi pultelį, kuriuo atidaromi parkino vartai, yra nepagrįsta. Man asmeniškai nepriimtina, kad asmuo, turėdamas vieną vietą, parkinge stato kelis automobilius. Galbūt ir reikia oficialios tvarkos šiuo klausimu, nors iki šiol niekam tokių klausimų kaip ir nekilo… Galbūt, p. Gediminai, būtų buvę ir paprasčiau, ir elementariai mandagiau, jei forume iš anksto būtumėte krepęsis į kaimynus ir paprašęs “supratimo” šiuo klausimu.

 10. Gedas says:

  Siandien paskutine diena kada tas auto ten stovi. Galesit vazinet palei sienas gerbiamieji piktintojaisi 🙂 aciu uz tiek demesio 🙂

  • Kaimynas says:

   Su tokiu požiūriu greitai rasi ka ten vėl numest.
   Tai būk toks malonus ir kitą kartą suderink tokius dalykus iš anksto su pirmininku.
   Ir nepalikinėk ilgiau nei dieną.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.