Dėl stovėjimo aikštelės sužymėjimo

Mūsų automobilių stovėjimo aikštelė (ta kur ne po žeme) atrodo visai tvarkingai palyginus su kitomis aikštelėmis esančiomis Vilniaus miegamuosiuose rajonuose. Tačiau yra manančių, jog čia dar yra erdvės tobulėti – kai kurie kaimynai savo automobilius pastato kiek kreiviau, kiek plačiau ir taip prarandamos brangios vietos.

Galvojame, kad būtų dar geriau ir teisingiau, jeigu stovėjimo aikštelėje vietos būtų gražiai sužymėtos – statyk kur nori, bet ne ant linijos ir neliks blogai apie jus kalbančių, akmenėlius į jūsų daržą mėtančių. Juk būna, kad žmogus, regis, visiškai neadekvačiai ima ir sureaguoja į paprastą diskusiją, o juk pasirodo jis jau seniai ant paties pyksta, nes jam atrodo, jog savo automobilį palikote ne taip gerai, kaip galėtumėte. Nors gal ir nebūna. Ką aš žinau? Bet gi gali būti! Ar ne?

Čia kaip Lietuvoje paišo įmonės

Taigi, paišom ar nepaišom? Prieš jums paspaudžiant tinkamą variantą pasižvalgykite šių įmonių saituose (anot Giedriaus, kuris šia informacija pasidalino kaina yra 18 lt+pvm už išpieštos linijos kvadratinį metrą): Biseris, Tauro Ženklas, Cassandra.

Taigi, o čia paspauskite jums tinkamą variantą (jei tokio nėra įrašykite savo):

This entry was posted in Naujienos, Remontai and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

1 Response to Dėl stovėjimo aikštelės sužymėjimo

  1. seskine46 says:

    Kaimynai forume diskutuoja vis dar dėl tikslingumo šito dalyko nors birželio 1’ai dienai turime balsavimo rezultatus 13 – už 3 prieš.

    Mes bevaikščiodami nutarėme pafotografuoti su mob. telefonu didesnius tarpelius ir parodyti, kiek galėtumėm sutaupyti. Prašome nepriimti tai kaip kokio nors priekaišto – vienoje nuotraukų yra ir mano automobilis. Tiesiog be sužymėjimo neįmanoma pastatyti automobilio taip optimaliai, kaip galėtų būti:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.