Parkingo priešgaisrinė

Šitokio gėrio pas mus yra rūsiuose. Atrodo įspūdingai. Įspūdingiau, nei šioje fotkėje iš internetų.

Šitokio gėrio pas mus yra rūsiuose. Atrodo įspūdingai. Įspūdingiau, nei šioje fotkėje iš internetų.

Esame butų savininkų bendrija. Tai tokia organizacija, kurioje sprendimai priimami bene taip pat sunkiai kaip ir Seime. Į darbinius posėdžius taip ir nesusirenkame (nors niekada nepraleidžiame progos pabumbėti ant tų dykaduonių Seimo narių).

Kai kurios įmonės netgi atsisako dirbti su tokiomis anarchinėmis struktūromis kaip butų savininkų bendrijos. Tai paaiškėjo, kai buvo vykdoma įmonių apklausa (čia nuoroda tik registruotiems), kurios galėtų mums padėti išspręsti mūsų priešgaisrines problemas.

Bet nežiūrint šių problemų, mes radome puikią įmonę, kuri sutinka mums padėti, kurios patirtis šioje srityje yra didelė ir kuri, apklausose pateikė mažiausią kainą, mažiausiai atsikalbinėjimų ir daugiausiai pasiūlymų.

Vakar su tarybos pirmininku apvaikščiojo mūsų ūkį, apžiūrėjo vamzdžius. Prisijungiau į pabaigą ir aš, o tada mes mąsliai rankomis pasilaikydami smakrus ir linksėdami galvomis apžiūrėjome vamzdžius, konsoles ir siurblius.

Mhm... Čia viskas aišku. Kažkas pagedę.

Mhm… Čia viskas aišku. Kažkas pagedę.

Galų gale nutarėme, kad įmonė, kuri mums sutvarkys priešgaisrinę ir atliks jos priežiūrą (paskelbsime, kai bus pasirašyta sutartis) paruoš sutartį, veiksmų planą ir tada etapas-po-etapo vykdysime darbus. Gal žiū ir nesulauksime viduržiemio, o priešgaisrinė sistema parkinge ir veiks…

This entry was posted in Naujienos, Remontai and tagged , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.