Dėl termostatų ant bendrojo naudojimo patalpų radiatorių

Čia šūkis toks skambus: kas taupis tas .... :) (paėmiau iš anticap.wordpress.com)

Čia šūkis toks skambus: kas taupis tas …. 🙂
(paėmiau iš anticap.wordpress.com)

Kaip jau žinome, norintys taupyti energiją butų šildymui vistiek sumoka VE sutaupytų pinigų skirtumą, nes mes dar turime bendrųjų patalpų šildymą.

O dalinant anketas mes išsiaiškinome, jog visuose aukštuose bendrųjų patalpų šildymas yra netolygus.

Egidijus pasiūlė pasinaudoti automatiniais termostatais, kurie reguliuotų kiekvieno bendrųjų patalpų radiatorių spinduliuojamą šilumą.

Paprašiau kaimyno, kuris toje srityje dirba, pagalbos ir gavau štai tokią informaciją:

siunčiu galimus 3 variantus:

 • 1 variantas antivandalinė rimčiausia (prisegtas failas), kainuoja xxx  (čia nuoroda į puslapį registruotiems vartotojams) Lt PVM/vnt

arba

 • 2 variantas modelis visuomeniniams pastatams: kaina xx (čia nuoroda į puslapį registruotiems vartotojams) Lt su PVM /vnt (Su apsauga nuo vagių naudojant apsauginį žiedą, padidintas atsparumas atitinka Vokietijos Armijos Setrtifikatą TL 4520-0014, įtempimo grupė 1 (didžiausiam įtempimui), nustatymo ribos nuo 6 °C iki 28 °C)

arba

 • 3 variantas Apsauga nuo vagių naudojant du sriegius sujungimo veržlėje, nustatymo ribos nuo 6 °C iki 28 °C kaina xx (čia nuoroda į puslapį registruotiems vartotojams) Lt su PVM /vnt

Tai ta proga prašome pareikšti savo nuomonę:

P.S. Žinoma, galų gale gali paaiškėti, kad čia mes ne už tą bendrųjų patalpų šildymą mokame VE ir ten paaiškės, kad pagal formulę QuiPariŠi mes turėsime daugiau sumokėti už bendrųjų patalpų šildymą, net jeigu ją mažiau šildysime, nes kaimynai kitoje Šeškinės gatvės pusėje mums ją prišildo, kai vėjas nuo ten pučia… Bet pabandyti galime – ne tokios milžiniškos būtų investicijos.

This entry was posted in kolektyvinės iniciatyvos, Naujienos and tagged , , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Dėl termostatų ant bendrojo naudojimo patalpų radiatorių

 1. seskine46 says:

  Ach tiesa, dar šiek tiek informacijos apie reguliatorius.
  Trečio varianto aprašymas:
  turi apsaugai 2 varztus (uzsukamus sesiakampiu rakteliu) nuo nuemimo. plius specialiu raktu issiardo ir galvos viduje su fiksatoriais nusistato min ir max temperaturos reguliavimo ribos. Surenkant ja atgal virsutinis dangteles uzdedant uzsifiksuoja ir ji reguliuojasi tik tose nustatutose ribose. Efektyvi apsauga pries vaiku, smalsuoliu ar siaip praeiviu. Esant dideliam norui ir sulauzant galva galima ja nuardyti.

  Pirmojo (geriausiojo) varianto aprašymas:
  Brangiausia galva yra antivandaline. Plasmase praktiskai nesulauzoma tvirtinasi pasleptais varztais ir temperatura nusistato is vidaus specialiu raktu. isoriskai be specialiu irankiu nieko nepadarysi.
  antivandalinė rimčiausia (žr. prisegtą pdf’ą)

 2. admin says:

  Tokią problemą sprendė ir vieno Klaipėdos daugiabučio gyventojai. Sulaukta panašių atsakymų – kad kalta sąskaitų skaičiavimo programa. Tačiau gyventojai įrodė, kad programa skaičiuoja ne pagal namo įvadinį skaitiklį, t. y. buvo mokama už nesuvartotą šiluminę energiją. Todėl, kai gyventojai parašė skundus, susidaręs perviršis buvo grąžintas. Apie tai galite skaityti http://kaimynai.wordpress.com/2012/11/28/svetaines-ikurimo-istorija/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.