Anketų dalybos

Super anketų dalintojas

Super anketų dalintojas
(copypyst iš doiposletrenda.com)

Prasiėjau vakar iki vėlumos per butus. Pasirinkau sekmadienio vakarą tikėdamasis, kad daugiau žmonių rasiu namuose.

Pradėjau nuo 4 namo. O įpusėjęs 6’ąjį supratau, kad jau per vėlu belstis į duris (buvo kaip tik jau po 22 valandos). Tad iki apatinių aukštų nenusileidau. Anketas įmečiau į pašto dėžutes.

Pagrindinis mano vaikščiojimo tikslas buvo visiems parodyti kur Internete jie gali eiti ir balsuoti dėl bendrijos valdymo ir kt. klausimų:

https://www.lietuva2.lt/ (Organizacijos>DNSB „Užkalnis“>Balsavimai)

Labai tikiuosi, kad būtent ten ir balsuosite.

O jeigu jūsų neradau namie arba jeigu jūs dėl kokių nors priežasčių negalite pasitikrinti savo pašto dėžutės ir jeigu dėl dar kokių nors kitokių priežasčių negalite nueiti balsuoti internetu, tai balsavimo anketas galite atsisiųsti iš čia:

Atsispausdinkite, pasirašykite už ką balsuojate ir atsiųskite paštu į DNSB Šeškinės 4 ir 6 Vilniuje, Šeškinės 4-11, Vilnius, Lietuva.

Dar šiek tiek statistikos:

 • Radau namie ir į rankas atidaviau 26 anketas 4 name ir  17 anketų 6’ame (viso 43)
 • Į pašto dėžutę įmečiau 38 (4 namas) + 47 (6 namas) = 85 anketas.
 • Iš viso išdalinau 128 anketas.
 • Lietuva 2.0 portale šiai minutei yra prisiregistravę 10 žmonių (su manimi)
 • Iš tų, kuriuos radau namie, nuomininkai gyvena 7 butuose.

P.S.:

 • 6 namo aukšte, kuriame yra butai nr.: 55, 56, 57 (jei neklystu) laiptinės balkone yra privemta. Vėmalai kokių 2-3 dienos senumo. Prašome nelaukti valytojos ir patiems išsivalyti.
 • Kažkur ties aukštu, kuriame yra 34-35 butai (6 namo) (lipant – pamečiau jau aukštų skaičių) yra išimta laiptinės lempa (dienos šviesos lempa) ir padėta šalia. Pranešiu NPC, kad šokteltų ir sutvarkytų.
 • 4 namo 16 a. laiptinėje prirašinėta ant sienų visokių prisipažinimų meilėje, seksualinių pasiūlymų ir kitokių kvailysčių.
 • Kaimynai kai kuriuose aukštuose ties durimis iš laiptinės į jų balkonus prikaišioję visokių lentgalių, skardinių, popierių ir kt. šiukšlių – matyt, kad nesidarinėtų durys.  Pasistenkite tas šiukšles dėti taip, kad jos negadintų durų (t.y. nekišti jų ties varčia). O dar geriau – įsirenkite spec. kojeles. Tai ir gražiau atrodys ir durų negadinsite.
 • Anot nepatikrintų šaltinių vienas iš kaimynų dabar yra laisvės atėmimo įstaigoje ir tikriausiai dėl to, kad smurtavo šeimoje. Jis taip pat ir skolininkas.

P.P.S. 6 namo mažojo lifto valdymo plokštė LIETUVOJE! Gal net šiandien ji bus įdėta šiuo metu (kai rašau šias eilutes) dedama ir liftas jau veiks tuoj. Paprašiau, kad dar patikrintų ir 6 namo didžiojo lifto logiką – kaimynai skundžiasi, kad jis atvažiuoja ir neatsidaro durys. O būna, kad pravažiuoja, nors kryptis tinkama. Buvo gi ir užstrigęs berods du kartus.

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Anketų dalybos

 1. Gintaras says:

  Balsavimo anketose nėra numatyta susilaikymo opcijos.
  Taip jau sutapo, kad 6-to namo didysis liftas pradėjo pjauti grybą ir strigti, praėjus porai dienų po remonto “kad neįstrigtų savaitgalį”. Taip ir buvo – aš įstigau būtent sekmadienį.

  • seskine46 says:

   Yra susilaikymo funkcija. Reikia nueiti giliau į balsavimą. T.y. balsavimo pavadinimas yra nuoroda. Jį paspaudus – matyste platesnį balsavimo aprašymą ir susilaikymo mygtuką.

 2. Giedrius says:

  Man irgi trūksta susilaikymo varianto

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.