Dingo elektra pusei Šeškinės

Neturtingoms šalims kažkokie filantropai sugalvojo išrasti štai tokią kojos jėgą naudojančią skalbimo mašiną. Nereikia elektros ir skalbti daug lengviau nei šiaip rankomis.  Bet mums dar tokių pirkti gal nereikia.

Neturtingoms šalims kažkokie filantropai sugalvojo išrasti štai tokią kojos jėgą naudojančią skalbimo mašiną. Nereikia elektros ir skalbti daug lengviau nei šiaip rankomis.
Bet mums dar tokių pirkti gal nereikia.

Pas mus jau gal antrą kartą per metus ar du taip nutiko – dingo elektra maždaug pusei butų maždaug porai valandų. Elektra bendroms reikmėms (liftui ir apšvietimui bendrų patalpų) – nedingsta.

Kiek suprantu, esmė yra tame, kad turime du įvadus –  vienas iš jų labiau problematiškas. Gerai tik, kad problematiškas tas, prie kurio neprikabinti liftai ir bendrųjų patalpų reikmėms naudojama elektra.

Kaimynai man puolė skambinti pradingus elektrai, o aš kaip tyčia buvau išvažiavęs. Na, bet ne mes pirmieji pranešėme apie gedimą manau – pusei Šeškinės nebuvo elektros.

Ta proga dar atnaujinau DUK‘ą dėl elektros. Ten taip pat rasite ir nuorodą į LESTO savitarnos svetainę, kur užsiregistravę apie gedimus gausite informaciją SMS žinute ir galbūt nereiks man skambinti… Na, aš nesakau, kad jūsų skambučių nelaukiu, bet taip bus daug efektyviau!

This entry was posted in Avarijos ir gedimai, Naujienos. Bookmark the permalink.

1 Response to Dingo elektra pusei Šeškinės

  1. Būna ir pas mus panašiai.. Elektros tinklai pečiais tik gūžčioja..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.