Foto revizija #2

Tai štai praėjo kokie metai ir man pavyko padaryti antrąją reviziją. Praėjusį kartą lipau ant stogo. Šį kartą leidausi į rūsį.

Vėl tikrinau kokius raktus turiu, o kokių neturiu.  O išvada tokia: kai kuriuos turiu, o kai kurių neturiu. O kai kurie raktai netinka nei vienom tikrintom durim (visas ištikrinau).

Tiesa, gal kiek be reikalo pavadinau šį postą “foto revizija”, nes nuotraukos bus tik dvi ir jos bus prastos telefoninės kokybės:

Visai geras oranžinės spalvos potinknis tinklelis. Gal kam reikia?

Visai geras oranžinės spalvos potinknis tinklelis. Gal kam reikia?

O čia ilgos vinys. Gali būti, kad jos čia nuo 2006-2007 metų. Gal kam reikia?

O čia ilgos vinys. Gali būti, kad jos čia nuo 2006-2007 metų. Gal kam reikia?

Šitie daiktai yra tame namelyje kur viršutinėje parkingo aikštelėje matosi. To namelio paskirtis nelabai aiški. Gal tai priešgaisrinis išėjimas? Turėtų būti galimybė išeiti iš požeminės parkvietės pro ten, bet ten paprastos spynos/rankenos.

Vietos ten ne kaži kiek, bet vis tiek pasidalinsiu su jumis viena idėja, kuri man kilo: jeigu kaip nors išmaniai paįrengus ten gal galima būtų padaryti dviračių parkvietę? Langą užtamsintumėm, geresnes duris įstatytumėm, dviračiai viduje irgi būtų rakinami. Ir tokia dviračių parkvietė galėtų būti nuomojama už kokius 20 lt/mėn. Įrengus kokius nors įtvirtinimus ant sienų ten galima būtų kokius ~10 dviračių patogiai įtaisyti.

 

P.S. su kažkuriuo naujakuriu iš 4 namo gal prieš savaitę ar dvi kalbėjau apie langus. T.y. jų problemas. Žadėjau atsiųsti kontaktus žmogaus, kuris galimai gali padėti sutvarkyti tas problemas. Teko ilgai ieškoti kontaktų, o paskui pamiršau (neužsirašiau) kam žadėjau tuos kontaktus perduoti. Gal atsilieptumėte? 😉

This entry was posted in Naujienos and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.