Planuojamas visuotinis bendrijos susirinkimas

Taip. Ir vėl. Jo reikia, kad galėtumėm patvirtinti balsavimo raštu rezultatus.

Esmė tokia: jeigu norėtumėm priimti teigiamus sprendimus vien tik anketomis mums reiktų tiek “už” ir tiek “susilaikau”, kad visi kiti, kurie nebalsavo, netgi balsuodami “prieš” nenulemtų rezultato. Kol kas, deja, taip nėra.

Todėl mums reikalingas visuotinis bendrijos susirinkimas, kuriame balsavimas anketomis bus laikomas išankstiniu nuomonės pareiškimu. Primenu, kad visuotinis susirinkimas laikomas įvykusiu, jei susirenka daugiau nei pusė bendrijos narių (mūsų atveju >71 bendrijos narys). Tad kiek beateis į susirinkimą – tiek užteks. Susirinkimo metu, jei nebus >71 bendrijos nario, galėsime svarstyti tik anketose minėtus dalykus.

Man svarbu bus, kad ateitų susirinkimo pirmininkas/sekretorius ir balsų skaičiavimo komisija. Taigi, aš pats ateisiu, sekretoriui ir balsų skaičiavimo komisijai paskambinsiu, kad ateitų 😀

Susirinkimo datą ir vietą paskelbsiu artimiausiu metu. Sekite naujienas – žiūrėkite skelbimų lentas.

Na o čia galutiniai anketų rezultatai:

Manau, jog Mindaugas taps valdybos nariu. Manto ir Linos paklausiu kuris labiau norėtų juo tapti - taip bus paprasčiau. Juos skiria tik du "už" balsai. Mantas turi daugiau "prieš", bet Lina turi daugiau "susilaikau" :D

Manau, jog Mindaugas taps valdybos nariu. Manto ir Linos paklausiu kuris labiau norėtų juo tapti – taip bus paprasčiau. Juos skiria tik du “už” balsai. Mantas turi daugiau “prieš”, bet Lina turi daugiau “susilaikau” 😀

siurbliai

Čia yra dėl šilumos siurblių įrengimo karšto vandens pašildymui. Pamiršau parašyti excelyje.

Durys

Durims buvau padaręs gan didelį konkursą, kuriame apklausiau ~10 firmų. Tie kas norėjo rezultatus pažiūrėjo. Tačiau vienas mūsų kaimynas sako, kad gali dar geresnėmis sąlygomis padaryti geros kokybės duris. Laukiu iš jo dar pasiūlymo.

Dėl žemės įgavimo bendrijos nuosavybėn balsavome už.

Dėl žemės įgavimo bendrijos nuosavybėn balsavome už.

P.S. Galite manęs paklausti – kodėl nesiryžtu priimti sprendimo dabar? Gi niekas netrukdys. Juoba kad tikrai turiu daugumos žmonių sprendimus.

Taip. Galėčiau ir taip ir būčiau visiškai ramus dėl galimų pasekmių. Tačiau…

Tačiau šito požiūrio Lietuvoje ir taip per daug. Visi stengiasi apeiti tvarkas ar įstatymus, nes tie įstatymai ir tvarkos yra kvaili. Galų gale gaunasi taip, kad niekas tų tvarkų ar įstatymų nesilaiko. Didesnės įmonės su didesniais organizaciniais ir teisiniais pajėgumais sugeba susikurti sau naudingus precedentus ir jiems tie biurokratiniai kliuviniai pasidaro naudingi, nes mažesni konkurentai arba įžengiantys į rinką konkurentai to padaryti negali arba gali labai sunkiai.

Gaunasi toks fenomenas, kuris turi pavadinimą “biurslas“.

Labai svarbu išsiaiškinti ko reikia, kad rezultatus pasiektumėm laikydamiesi visų taisyklių. Tik šitaip mes sužinosime kur yra spragos arba taisytini įstatymuose ar tvarkose dalykai.

Vienintelė problema yra ta, kad 4 namo durys dar nepakeistos. Mes dar nesame žemės savininkai. Mes dar neturime šilumos siurblių. Mes dar neturime pilnos valdybos. Mes dar neturime geros ir veikiančios aplinkos stebėjimo sistemos.

Bet jau greitai visa tai turėsime. Stengsiuosi, kad tai įvyktų kuo greičiau.

This entry was posted in Naujienos and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Planuojamas visuotinis bendrijos susirinkimas

 1. Balsuojant iš anksto turi būti žinoma visa informacija apie susirinkimą. Todėl būtumėte neteisus, jei senas anketas prilipdytumėte prie būsimo susirinkimo.
  Nesutinku, kad žmonės įstatymus stengiasi apeiti, nes įstatymai yra kvaili. Manau, kad atvirkščiai –jie yra per daug sudėtingi. Galėtų būti paprastesni. Tada ir žmonės jų laikytųsi.
  Bendrija kaip valdymo forma taip pat yra per daug sudėtinga. Žmonės nesupranta esminių dalykų, nežino savo teisių ir jomis nesinaudoja. Taip pat, bendriją negalima prilyginti ir verslo įmonei.

  • Skirmantas says:

   Na, kvaila tai, kad jie per daug sudėtingi. Na, gerai ne kvaila. Blogai, kad jie yra sudėtingi. Per daug taisyklių trukdo gyventi. O ir tuo pačiu laikytis tų taisyklių.

   Na, jei pavyks, tai prilipdysiu. Jei ne – teks rinkti anketas, kol bus “už” >71 :/

 2. Pingback: Dėl bendrų patalpų valymo | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.