Paslaugus Ecoservise

Dar vakar vakare pastebėjau krūvą kartoninių dėžių prie popieriaus konteinerio. Šiandien susirūpinusi kaimynė man apie tai pranešė ir net fotografiją atsiuntė:

Rūpestingi kaimynai pastebi netvarką

Rūpestingi kaimynai pastebi netvarką

Šiaip tai dėl tų dėžių negaliu labai pykti. Aš asmeniškai, jeigu turime didelių dėžių – stengiuosi jas sulankstyti taip, kad sutilptų į konteinerį, bet darbas nėra lengvas. Man tai pramoga – galiu pašokinėti ant tų dėžių ar paplėšyti. Bet matyt ne kiekvienas toks keistas kaip aš.

Žinoma, tos smulkios makdonaldo šiukšlės – problema. Kaimynai, mielieji, jeigu šalia konteinerio daug į konteinerius netelpančių dėžių, tai dar nereiškia, kad dabar šiukšles reikia mesti šalia konteinerio. Nebūkite kaip kokie benamiai.

Problemą, tikiuosi, pavyks išspręsti greitai, nes paskambinau į Ecoservise ir paprašiau, kad išvežtų. Pažadėjo šiandien išvežti. Beje, kiekvienas iš mūsų galite paskambinti ir pranešti, jeigu kuris nors konteineris perpildytas – Ecoservise geranoriški ir gan malonūs. O pranešti labai nesunku, atsiverskite “DUK” sritį ir ten susiraskite savo klausimą. Jeigu klausimo nerandate – užduokite man į čia (į komentarus bet kur) arba mailing liste. Na, iš bėdos, jei labai skubu – skambinkite.

This entry was posted in Naujienos and tagged , . Bookmark the permalink.

1 Response to Paslaugus Ecoservise

  1. Martynas says:

    Dėl Ecoservice geranoriškumo galiu patvirtinti. esu kelis kartus skambinęs prašyti, kad išvežtu pilnus konteinerius. Sekančią darbo dieną jie atvažiuoja ir išveža.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.