Durys

Pagaliau pakeitėme 4 namo duris. Rangovai šiek tiek vėlavo (turėjo įrengti iki lapkričio 20, o įrengė gruodžio 12).

Kiek aiškino rangovas, tai visos priežastys buvo objektyvios: transportuojant duris kažkas išdaužė stiklo paketą, paskui tą stiklo paketą ilgai gamino, nes nestandartinis… Kam nebūna.

Aišku, mums, kaip užsakovui tie pasiteisinimai nei šilta nei šalta. Tiksliau – šiek tiek šalta. Tos durys, kur buvo su užklijuota plokšte buvo gerokai mažesnės šiluminės varžos, nei galėtų būti. Tai už tą šaltį suderėjau keletą naudingų dalykų mūsų bendrijai. Kol kas nesakysiu kokių, nes dar neaišku ar įvykdys. Kai/jei įvykdys – būtinai pranešiu.

Na o čia jūsų dėmesiui mūsų namo šių metų durų istorija:

Durys originalios

Štai taip atrodė originalios durys. Tiesa, jos jau buvo kartą ar du išdaužtos, bet visada pakeisdavome tuo pačiu stiklu.

Štai taip jos atrodė, kai ponas vandalas jas išspyrė su savo paties gimtąja koja.

Štai taip jos atrodė, kai ponas vandalas jas išspyrė su savo paties gimtąja koja. Ir taip, ten jo paties kraujas iš tos pačios jo kojos. Žmogui buvo įstrigusi kurį laiką koja ties kelio linkiu…

Pakeitėme stiklą plokšte, nes jau tada planavau duris pilnai pakeisti visiškai kitokiomis. Kaip matote, sprendimas buvo geras. Geras tuo, kad aplinkui nebuvo stiklų.

Pakeitėme stiklą plokšte, nes jau tada planavau duris pilnai pakeisti visiškai kitokiomis.
Kaip matote, sprendimas buvo geras. Geras tuo, kad aplinkui nebuvo stiklų.

Kol laukiau naujų durų - skylę užklijavau lipniąją juostele (sustiprinau fanieros plokšte, kurią įklijavau). Tai pat prišaudžiau daugybe kabių. Kaip vėliau paaiškėjo - ne be reikalo. Kažkas išmėgino to kompozito tvirtumą. Atlaikė.

Kol laukiau naujų durų – skylę užklijavau lipniąją juostele (sustiprinau fanieros plokšte, kurią įklijavau). Tai pat prišaudžiau daugybe kabių.
Kaip vėliau paaiškėjo – ne be reikalo: kažkas išmėgino to kompozito tvirtumą. Atlaikė.

Na, o čia naujosios durys. Išspirti stiklą dabar sunkiau (gan aukštai koją reiktų kelti). Išmušti kuo nors - gal ir lengviau. Bet mes taip pat įsirengėme ir aplinkos stebėjimo sistemą. Tai, pone vandale, good luck, tskant...

Na, o čia naujosios durys.
Išspirti stiklą dabar sunkiau (gan aukštai koją reiktų kelti). Išmušti kuo nors kitu – įmanoma, bet nerekomenduojame. Mes taip pat įsirengėme ir aplinkos stebėjimo sistemą. Tad, pone vandale, good luck, tskant.

Na, o pabaigai, palyginimui – 6 namo durys, kurias prieš tai buvęs pirmininkas pakeitė dar berods 2012 metais:

O čia štai 6 namo durys, kurios buvo pakeistos 2012 berods metais. Incidentų su jomis, kiek žinau - nebuvo (apart kelių pareguliavimų dėl natūralių "suvaikščiojimų").

O čia štai 6 namo durys, kurios buvo pakeistos 2012 berods metais. Incidentų su jomis, kiek žinau – nebuvo (apart kelių pareguliavimų dėl natūralių “suvaikščiojimų”).

This entry was posted in Naujienos, Remontai and tagged , . Bookmark the permalink.

5 Responses to Durys

 1. Laura says:

  Sveiki, bet duru rangovas pas mus, 4 name, nepabaige apdailos is vidaus puses. Montavimo putos greit istrupes arba kokie chuliganai iskeapstys. Kada tai bus uztaisyta?

  • Skirmantas says:

   Pakalbėjau su rangovu. Sako, kad per savaitę turėtų sutvarkyti. Kaži ar jiems tai pavyks, bet bent jau pažadėjo.

   O tęsiasi viskas ilgiau, nes jie ten gamina ir dar stogelio, kur vėtra nuplėšė skardas.

   • laura@tegra.lt says:

    sveiki, Skirmantai. svarbiausia to klausimo nepalikti, nes laikui begant, musu durys ir vel ne kaip atrodys. cia is savo darbines patirties rasau, nes pardavineju montavimo putas, susiduriu su pretenzijom, kuomet po laiko zmones skundziasi istrupejusia puta, o apdailos nera buve. sekmes. Laura

 2. Pingback: Sutvarkė lubas! | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.