Susirinkimas ir saugios kaimynystės grupė

Šiandien pradėjau kaimynų lankymo maratoną. Dėl dviejų dalykų:

  • Organizuoju pakartotinį bendrijos visuotinį susirinkimą
  • Renku “Saugi kaimynystė” grupę

Taigi, susirinkimas vyks sausio 28 29 dieną “Žygimanto-Augusto” vidurinės mokyklos aktų salėje. Prieš keletą savaičių organizuotame susirinkime nesusirinko kvorumas, tad dabar organizuoju pakartotinį. Tikiuosi, kad asmeninis pakvietimas padės surinkti kvorumą šį kartą. Apie susirinkimą dar parašysiu detaliau vėliau.

Čia ne mūsų laiptinė, mūsų laiptinė kur kas švaresnė ir geriau atrodanti (daugeliu atvejų). Čia aš pernai beldžiausi į žmonių duris ir agitavau balsuoti už LRLS ir Remigijų Šimašių.

Asociatyvi nuotrauka.
Čia ne mūsų laiptinė, mūsų laiptinė kur kas švaresnė ir geriau atrodanti (daugeliu atvejų). Čia aš pernai beldžiausi į žmonių duris, agitavau balsuoti už LRLS, už Remigijų Šimašių ir dalinau arbatą.

Dabar apie “Saugi kaimynystė”. Norint turėti tokią grupę, reikia surinkti ne mažiau nei 1/3 gyventojų parašų. Šiandien pasibeldžiau/paskambinau į kiekvieną 4 namo butą. Duris atidarė 41 kaimynas iš 62. Surinkau 40 parašų. Tad net jeigu 6 name nepavyks surinkti nei vieno parašo, tai bent jau 4 name galime jau steigti saugios kaimynystės grupę!
6’ąjį namą, žinoma, irgi aplankysiu ir gal net rytoj. Manau, kad rezultatus turėčiau gauti ne prastesnius nei 4-ame name.

P.S. Dar suradau, jog 8-me aukšte užsuktas (ventiliai radiatoriaus apačioje) laiptinės radiatorius – tai atsukau. Ai ir dar vieną problemą radau (užregistravau trikčių žurnale ir perdaviau NPC).

This entry was posted in Naujienos and tagged , . Bookmark the permalink.

4 Responses to Susirinkimas ir saugios kaimynystės grupė

  1. Laurynas says:

    Kokia prasmė tokios grupės?

  2. Eduardas says:

    Ar matėte kokias kameras stato “Saugi kaimynystė” Ką gausite už sumokėtus pinigus. Kokybės nėra, kameros pigios o paslauga super brangi. Pasikvieskite konsultantą kas turi praktikos su kameromis. Taigi kameras įrengti tik geros kokybes, o serverį įsirengti kainuos pigiau.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.