Balsavimas dėl valymo paslaugų ir vaizdo stebėjimo II

Pernai organizavau balsavimą dėl valymo paslaugų ir dėl vaizdo stebėjimo pagerinimo. Tačiau nesurinkome kvorumo.

Deja tai mūsų bendrijoje yra sunkiausia: surinkti kvorumą. Labai tikiuosi, kad šį kartą mums tai pavyks padaryti. Praėjusį kartą per butus perbėgau paskutinę dieną. Dabar tai planuoju padaryti bent du kartus kol vyks balsavimas. O balsavimas vyks 2 savaites (pagal įstatymą).

Kaimynas forume užsiminė, kad jis skųs panašius balsavimų rezultatus, nes ne viskas pagal tvarką. Nesivargino pasakyti kas jam netiktų, bet spėju, kad jam netiks tai, jog nėra urnos. Bet įstatyme parašyta:

užpildytą balsavimo biuletenį patalpų savininkas turi grąžinti įmesdamas į specialiai tam įrengtą balsadėžę gyvenamojo namo bendrojo naudojimo patalpose (laiptinėje, hole ir t. t.) ar atsiųsti paštu arba kitu balsavimo biuletenyje nurodytu būdu perduoti balsavimo organizatoriui.

Tai aš manau kad tas “arba” šiuo atveju tinka. Na, o jeigu skųs, tai pagyvensim ir pamatysim. Jei atsakingos institucijos nustatys, kad reikia urnos – sumeistrausiu urną kokią. Sūnui inkilą padariau. Neturėtų būti labai sudėtingiau.

Šį kartą dar kiek patikslinau paaiškinimo formuluotę ir klausimus suformulavau taip, kad būtų lengviau pasirinkti.

Prašau, kaimynai užpildykite balsavimo biuletenius, įdėkite į voką, užklijuokite jį ir perduokite juos balsavimo biuletenyje nurodytu būdu.

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.