Balsavimas dėl valymo paslaugų įvyko. Rezultatai.

Balsavimas įvyko. Surinkau 72 anketas iš 130 išdalintų. O čia rezultatai:

Balsavimo rezultatų išklotinė. Turėtų šiek tiek pasididinti paspaudus.

Balsavimo rezultatų išklotinė.
Jeigu paspausite – galėsite pamatyti rezultatus tiesiai excelyje.

Taigi, nuspręsta:

  • Valyti 2 kartus per savaitę (vietoje 1): +130 EUR/mėn (be PVM) + įtraukti +10 EUR/mėn už aplikaciją, kurios pagalba bus vykdomas paslaugos monitoringas.
  • Dėl vaizdo stebėjimo sistemos pirkimo – Pritarta.

Užsakysiu 2 kartų valymą ir užsisakysiu aplikaciją savo telefone. Galėčiau duoti tą aplikaciją ir kažkam kitam(-ai) naudoti, kuris(-i) to norėtų. Nenorėčiau jo duoti tam(-ai), kuriam(-ai) visai nesvarbi švara, bet ir nenoriu tam(-ai), kuris(-i) pernelyg reikliai žiūri į tvarką bendrijoje.  Jeigu manote, kad esate toks(-a), tai parašykite man (rezultatus matysiu tik aš):

Taip pat einu persiderėsiu dėl vaizdo stebėjimo sistemos. Manau, kad konkurencinė ir technologinė aplinka mums palankesnė nei buvo pernai. Pasistengsiu įtraukti kaimynus, kurie profesionaliai dirba šioje srityje (Mantai, Kęstai, ateisiu prašyt pagalbos! ).

 

P.S. Dėl netvarkos prie konteinerių (didžiagabaričių atliekų prie konteinerių, pačių sulūžusių konteinerių) kalbėjau su Ecoservice – pažadėjo pagerinti situaciją per mėnesį (šiuo metu labai užsiėmę naujos sistemos adaptavimu). Ecoservice šiaip neturi šalinti didžiagabaričių atliekų prie konteinerių, jų ten dėti apskritai negalima – vieną iš naujų kamerų planuoju nukreipti į konteinerius ir tai galimai padės įvesti daugiau drausmės. O esančias šiukšles turėtų padėti pašalinti “atliekų policija

 

This entry was posted in Naujienos and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.