Apie Don Kichotą

Kad jau DUK’e trumpai parašėme kas tas Don Kichotas, tai čia įdėsime daugiau informacijos.

Šitą dalyką nutarėm surašyti ne tam kad kažkaip pasijuokt ar pasityčiot, kad pažemint. Ne. Tatai čia yra tam, kad žmonės, galėtų susipažinti su šiuo personažu, bei suprasti ką reikia daryti ir kaip elgtis, jei jis jums parašys laišką arba paskambins į duris.

Tiesa, mes čia nepatarsime kaip elgtis. Elgtis reikia taip kaip jums atrodo, kad reiktų. Čia gi mes išrinksime faktų visokių apie tai ką jis sakė ir ką padarė.

Paprastai laiškai būna tokie, kad sunku ką suprasti. Įspūdis toks, kad kažkas kažką tikrai padarė labai blogai, bet nelabai aišku ką daryti, kad nebūtų taip blogai:

<…>
Laba diena, manau kad kaip kam reikia jau gydytoju, nes jau nezino ka daro, nesitariant su kitais valdybos bei bendrijos nariais. Kaip pavyzdziui parkingo vartai bei naujai klijuojamos plyteles rusyje. Cia tikras apsurdas ir pinigu ismetimas. Juokiasi is musu sprendimu meistrai kurie klijuoja plyteles. …????
<…>

Čia yra apie tai, kaip Mindaugas parūpino architekto leidimą vienam iš balkonų stiklinimo variantų, kuriuo keletas kaimynų ir pasinaudojo. Don Kichotui pasirodė per brangu (iš tiesų nepigus projektas) ir nutarė pasidomėti pats, bet su kitais dalintis nenorįs:

<…>

Del projekto tai jis patvirtintas vienas ir negincijamas, taciau yra galimybe ir kita projekta darytis. Suzinojau, kad leidziama iki triju atskiru projektu darytis name.
Na o susizinojus tikrai info nesidalinsiu ir is kaimynu neuzdirbinesiu. iena tik tai kad kiekvienas ta turi galimybe pats. Taip pigiau bus chi chi chi..
<…>

Čia nuostabi istorija apie duris. Buvo įžvelgta daug visokių sąmokslų. Kiek supratau buvo skambinta įmonei, kurios projektą pasirinkome. Toks Skirmantas buvo rimtai susirūpinęs dėl tų sąmokslų teorijų ir bandė išsiaiškinti ar yra pagrindo joms ar ne. Gavo tokį atsakymą:

<…>
Mindaugai man negaila gali savo graviruotis.

O kas del tavo Skirmantai vis nesupratimo, tai as nenoriu komentuoti, uzuot cia vis komentuoji imk telefona ir paskambink skydo o ne savo direktoriaus ar mano direktores telefonu ir pasiaiskink ta ka man jie pripasakojo. Aiskiai jie man nieko nepasake, tik varte savo mintis. Tai kas uzkliuvo ir ka atsiminiau  papasakojau. Sake, kad magnetine o ne kokia kita spyna kur bus magnetukai. Paklausus kiek ju bus paaiskinta kad ju bus labai nedaug, taciau kitus galesime pasidaryti.

Durys paciam direktoriui pasirode, kad be reikalo tokios buvo uzsakytos. Jis nusistebejo. Ir t.t.

Ir dar tusciai tiek laiko neturejau ir savo telefono saskaita nenorejau tirpdyti todel nutraukiau pokalbi ir pasiuliau paciam paskambinti. Pamaniau kad tau gal telekomo rysiais pigiau butu. Bei nereiktu tau ko nesuprasti o tiesiogiai pasneketu ir cia paciam butu klausimu.
<…>

Be to Don Kichotas labai mėgsta papasakoti kaip turėtų būti, kaip jis darytų, bet nedarysiąs:

<…>
Manau kad kai kurie nesupranta arba nenori suprasti. Cia turejo buti taip. Padaryta apklausa ir surinkti parasai (kas buvo padaryta). Toliau surinkta keliu imoniu ivairus varijantai, bei ivairiai isdiskutuota (kas nebuvo padaryta), bei pateikiant kelis varijantus valdybos susirinkime nuspresta vienas geriausias bei pagal kainos ir kokybes santyki isrinktos durys. (kas nebuvo padaryta). Jei taip butu tikiu,kad ir kaina geresne turetumeme. Skirmantai matau daugiau laiko turi, gal del duru gali paskambinti kom. direktoriui jis galetu pats paaiskint kaip jo manymu ar teisingas buvo musu pasirinkimas. siulau isdiskutuoti paciam ir tada nereiks argumentuoti, kad mano tyrimas buvo betikslis. Ta ir kiekvienas gali manau padaryti.
<…>

Mėgsta ir pasigirti, kad jeigu užsimanytų tai ohohoho kaip padarytų! Va taip va:

<…>
Mindauagi tau su durim mazai bedu, gal truputi stabdome arklius. Zinok kad jei as uzsimanysiu tai tu per teisininkus pinigu nemokesiu, nemokes ir daugiaul. Kiek galima sneketi apie ta pati. Darom tik pagal istatymus ir neskubam nieko. Galim mes rinktis galim dabar mastyti. Bet palikime valdybai ir spresti kada ir kokia imone samdyti, padarant apklausas bei konkursa. Darbas padarytas be konkurso neipareigoja manes moketi.
<…>

Na o čia apie sniego valymą, kuriam buvo pasamdytas traktoriukas. Traktoriukas turėjo labai ribotą laiką ir buvo svarstoma ar valyti tą įvažiavimą prie 6 namo, kur nuo LNK pusės, kuris iš principo yra daugiau tarnybinis negu parkavimui skirtas. Tiesa, tą įvažiavimą nuvalė ir nieko papildomai neprašė už ilgiau sugaištą laiką, nes sugaišo tai pakankamai ilgai, tuo tarpu Don Kichotas nesutiko su tuo, kad tas traktoriukas ten ilgiau užtruko nei planavo:

<…>
Atsiprasau, kad isikisiu stebejau nuo lnk valyma jis uztruko nuo 15 iki 20 min.
<…>

Čia apie plytelių klijavimą liftų ir pašto dėžučių aikštelėse:

<…>
Niekas nesake kad siandiena jas kas nori keisti, tiesiog pamasteme, kad kai reikes jas pakeisti tuomet susidursime su didele problema. Supratimas apie grozi pas kai ka yra ribotas???
<…>

4 Responses to Apie Don Kichotą

 1. aurimasc says:

  Auksiniu minčių rinkinys…
  Dažniausiai toks darbas daromas po autoriaus mirties, kad žmonės galėtų įvertinti ko neteko. Bet šiuo atveju, viskas padaryta laiku ir vietoje. Kaimynai gali įvertinti su kokiu “Šeškinės šviesuoliu” karts nuo karto prasilenkia prie lifto ir galbūt ne visada jam pasako “Labas”, ne visada jam atidaro duris ar užleidžia vietą lifte.
  Man be galo malonu pažinoti šį žmogų!!!

  • seskine46 says:

   Malonu, kad malonu 😉
   Iš kitos pusės nesu patenkintas straipsnio tonu. Reikėtų vis dėlto parašyti sąmokslų teorijų, pozityviu tonu, kad tie apie ką kalbama to nė nepriimtų kaip kritiką, o kaip pagyras…
   Iš kitos pusės, tokį jumorą supranta nedažnas… ooooi nedažnas…

 2. Pingback: Pamiškė internete | Pamiškė

 3. Skirmantas says:

  Ech… perskaičiau dar kartą ir nostalgija užpuolė 🙂

  Grasinimų jau ir aš susilaukiau 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s