Pakartotiniame susirinkime kvorumo nebuvo

sad-dog-600x400

Kodėl neatėjot?

Netgi susumavus visus Lietuva 2.0 portale surinktus balsus gavosi, kad PAKARTOTINIAME susirinkime dalyvavo 27 žmonės. Dar trūko 9 žmonių (kvorumui pakartotiniame reikia =>36 žmonių, t.y. 1/4 visų turto turėtojų).

Viso, internete balsavo 14 žmonių iš tų 14-os į susirinkimą fiziškai atėjo 2 žmonės (tai reiškia, kad prie 15 į susirinkimą atėjusių žmonių reikia pridėti ne 14 internetinių, o 12).

Tai kodėl neatėjote?

Mano galva galbūt neatėjote dėl šių priežasčių:

 1. Nežinojote kad buvo organizuojamas susirinkimas.
 2. Negalėjote ateiti, nes negalėjote ateiti.
 3. Neatėjote, nes jums neįdomu.

Kiekvienam iš šių variantų reiktų skirtingų veiksmų, norint sekantį kartą pasiekti kvorumą. Galgi tie, kurie neatėjote, galėtumėte anonimiškai pažymėti apklausoje savo neatėjimo priežastį:

Nes jeigu nežinojote – reiškia reikia ieškoti sprendimų kaip padidinti informacijos sklaidą.

Jeigu negalėjote ateiti, tai man reikia sužinoti kodėl nebalsavote internetu. Ar jums atrodo, kad per daug sudėtinga? Nepatikima? Visus šiuos prieštaravimus mėginau suvaldyti šiame straipsnelyje. Gal man nepavyko?

Blogiausia būtų, jeigu jums neįdomu. Tai reikštų, jog jūsų asmeninė erdvė baigiasi ties namų slenksčiu (o gal dar kur nors giliau) ir jums visiškai neįdomu kas už jo dedasi. Labai tikiuosi, kad tokių kaimynų nėra dauguma ir jie neturėtų įtakoti kvorumo. Nes jeigu taip, tai yra dar vienas sprendimas – mėginti įkalbėti pasirašyti įgaliojimo dokumentus, pagal kuriuos savo balsą atiduotumėte kaimynui, kuriam įdomiau.

Tuo tarpu tuos klausimus, kuriuos galvojau spręsti visuotiniame susirinkime mėginsiu perkelti valdybos lygmenin. Galgi pavyks dėl kai kurių iš jų padaryti sprendimą (pvz. vaizdo stebėjimą irba durų 4 name).

Na, o sekantis susirinkimas bus vėlgi šiemet. Mėginsiu daug ką pakeisti organizuodamas naująjį. Tikiuosi, kad turėsiu daugiau laiko organizaciniams reikalams. Nes daugiau nelabai kas ir belieka. Jeigu valdyboje nenuspręsime dėl svarbių klausimų, tai man kaip ir nebus ką daugiau daryti.

 

This entry was posted in Naujienos and tagged , . Bookmark the permalink.

11 Responses to Pakartotiniame susirinkime kvorumo nebuvo

 1. Mindaugas says:

  Bijau, kad trečias variantas aktualiausias… 😦 Matant tokį kaimynų požiūrį į bendrų klausimų sprendimą ir rūpinimąsi bendru turtu, kyla mintis kuo greičiau iš čia išsikraustyti, nes ilgainiui mano buto vertė Šeškinėje gerokai nusmuks.
  Ačiū Skirmantui už visas pastangas!

 2. Tomas says:

  Siulyciau oranizuoti kaip ir kazkada vidiniame kieme, tada susirinks, jei ka perskambinsi dar visiems i domofona ir tikrai susirinks reikiamas kiekis. Isdalinsi visiems lapus, suzymes varnele savo nuomone, kad ir stovedami ir bus galima igyvendint tikslus ir svajone 🙂

 3. Kitų namų gyventojas says:

  Dar yra kitas variantas. Pasiūlyti išstoti iš bendrijos narių, jei neturi laiko ar nerūpi. Paaiškinti, kad, jei norės vėl įstoti tai galima padaryti bet kada parašant naują prašymą ir padavus iškart tampama bendrijos nariu.

  • Skirmantas says:

   Galima. Bet pas mus daugiau problemų yra su ūkio reikalais, o ne bendrijos valdymo (nors ir ten yra, bet man atrodo, kad jos mažesnės). T.y. turime problemų, kurių sprendimas yra visuotinio turto turėtojų susirinkimo kompetencijoje, o ne visuotiniame bendrijos narių susirinkime.

 4. Mantas says:

  Darom kieme kada, ir viskas. Tskant poleznoje s prijatnym. Susirinkimas ir vakarushka. manau gausis. o oficialuma sudeliosim 🙂

 5. Pingback: Anketos | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

 6. Stovėti lauke ne išeitis. Susirinkimas išeina kaip nemaloni prievolė, kurios dar daugiau norėsis išvengti. Nepagalvojote, kad gal būt reikia keisti susirinkimo vedimo tvarką, bandyti kažkuo sudominti.Suprantu, kad lengviau yra atkartoti tai kas buvo, negu sugalvoti kažką naujo. Tačiau, tikrai daug kas priklauso nuo vedančiojo.Ir tik jis pats gali atrasti kelius į gyventojų širdis.Žinoma, jeigu nori ir tam ryžtasi.

  • Skirmantas says:

   Na taip. Ieškau tų kelių į širdis įvairiais būdais. Antai netgi padariau, kad žmonėms tų širdžių nereiktų niekur nešti ir jie galėtų daryti sprendimus niekur neidami – iš namų ar iš darbovietės ar tiesiog mobiliuoju įtaisu iš žvejybos ežero pakrantėje.

   Bet panašu, kad ne ten tie keliai. Ieškau. Tikiuosi, kad surasiu.

   • Taip skaičiau kokį darbą atlikote dėl to, kad būtų galima balsuoti internetu. Ir tai šaunu. Man toks būdas taip pat atrodo patogus. Tačiau tik nedaugelis Jūsų namo gyventojų taip balsavo. ir ne dėl to, kad nesinaudoja internetu. Viskas panašiai kaip ir prezidento ar seimo rinkimuose. Daugeliui geriau nueiti ir įmesti biuletenį, nes, niekas nesužinos, kaip kas balsavo, arba pakelti ranką susirinkime, nes tada mato kaip balsuoja kiti.

 7. Pingback: Valymas ir jo kokybė | Šeškinės 4 ir 6 namų bendrijos žiniasklaida

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.